ziedo

Oktobra beigās NSUS labdarības biedrību uzrunāja A/S Balticovo Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Agra Lieģe. Agras piedāvājums - kopā noorganizēt novembra mēnesī akciju #pieliecoluLatvijai, kuras ietvaros atbalstīt sociālās aprūpes centrus ar Balticovo produkciju, par katru ievietoto fotogrāfiju ar ēdienu, kurš pagatavots no olām.


Citēju akciju:
#pieliecoluLatvijai
Mūsu straujā ikdiena reizēm liedz mums iespēju apstāties, paskatīties apkārt un palīdzēt tiem, kam palīdzība nepieciešama visvairāk. Tāpēc Latvijas 100 gadu jubilejas mēnesī novembrī Balticovo palīdzēs - ar Jūsu visu palīdzību!

Kas jādara?
1) Pagatavo ēdienu, kura sastāvā ir olas, nofotografē to un ievieto attēlu savā Facebook vai Instagram kontā;
2) Pievieno attēlam #pieliecoluLatvijai;
Balticovo ziedos vienu 30 olu iepakojumu par katru ievietoto attēlu labdarības biedrības NSUS Biedrība / No Sirds Uz Sirdi centriem visu novembra mēnesi!
Tāpat, katru nedēļu izlozēsim vienu no ievietoto attēlu autoriem, kurš balvā saņems gardas dāvanas no Balticovo!
NSUS sadarbojas ar vairāk nekā 70 aprūpes centriem visā Latvijā, kuros mīt gan jaunāka, gan vecāka gadagājuma cilvēki. Biedrība realizē sociālos projektus gan Latvijā, gan arī pasaules mērogā. Projektu mērķis ir sociālās labklājības veicināšana mazaizsargāto personu grupām ar dažādu klātienes un attālinātu projektu realizāciju, iesaistot Latvijas uzņēmumus un sabiedrību kopumā.
#pieliecoluLatvijai #balticovoziedo #latvijai100 #balticovo #nsus #pieliecolu #labdarība #ziedot"


Ideja bija lieliska un NSUS biedrība piekrita sadarbībai. Vēlos atgādināt, ka Balticovo komanda piedalījās projektā "Eņģeļa pasts" un sarūpēja vairāk, kā 30 sapnīšus SAC "Zemgale", tādejādi iepriecinot seniorus.

Novembra mēneša ietvaros NSUS biedrības un Eņģeļa pasts projekta sekotāji cītīgi darbojās un izvietoja atbilstošas forogrāfijas sociālajās vietnēs ar tēmturi #pieliecoluLatvijai, tādejādi veicinot bilžu skaitu un līdz ar to olu skaitu, kas akcijas beigās aizceļotu uz NSUS biedrības paspārnē esošajiem sociālās aprūpes centriem. Tieši tik pat cītīgi darbojās arī Balticovo komanda un viņu atbalstītāji un sadarbības partneri.

Balticovo 041218 01

Šodien, NSUS biedrības birojā, notika tikšanās ar A/S Balticovo komandu - Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāju Agru Lieģi un Komunikācijas un attīstības direktoru Tomu Auškāpu, lai apkopotu akcijas rezultātus un izlozētu tos centrus, kuri saņems šo garšīgo ziedojumu - Olas.

NSUS biedrība ikdienā sadarbojas ar vairāk, kā 70 aprūpes centriem visā Latvijā un centru skaits aug. Līdz ar to šoreiz bija jāveic izloze, uz kuru centru dosies akcijas laikā kopā saripojušās 7740 olas (258 bildesx30 olas).

Izloze notika sekojoši - NSUS datubāzē ir reģistrējušies centri, katrs ar savu kārtas numuru. Agrai un Tomam bija jāizvēlas konkrēti numuri, nezinot, kāds centrs zem tā reģistrējas un tādejādi pēc godīguma principa tika izvēlēti sekojoši 6 centri:
Nr. 4 Ērgļu novada sociālais aprūpes centrs "Kastaņas" - saņems 4 kastes
Nr. 5 VSAC ''Kurzeme'' filiāle ''Iļģi'' - saņems 6 kastes
Nr. 13 VSIA "Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca" ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa - saņems 2 kastes
Nr. 16 VSAC "Kurzeme" filiāle "Dundaga" - saņems 4 kastes
Nr. 21 VSAC "Kurzeme" filiāle "Veģi" - saņems 6 kastes
Nr. 45 Cesvaines sociālā aprūpes nodaļa - saņems 2 kastes

Olu kastes tiks nogādātas tieši centrā, pateicoties Balticovo loģistikai.
Šādas akcijas pierāda tikai to, ka kopējiem spēkiem mēs varam izdarīt daudz un atbalstīt tos, kuriem tas visvairāk šobrīd ir nepieciešams.

Liels paldies jāsaka visiem akcijas dalībniekiem, kuri nenogurstoši bildēja savus pagatavotos ēdienus un izvietoja Facebook un Instagram, tādējādi krājot olas ar vien vairāk un vairāk. Kā arī paldies Balticovo komanda par ciemakukuli!

Liels paldies A/S Balticovo komandai par tādu iniciatīvu, kur patiesībā ieguvēji esam mēs visi!
A/S Balticovo - sociāli atbildīgs uzņēmums!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location