ziedo

Pusotru gadu atpakaļ, kad kārtējo pusnakti strādāju pie datora, lai atbildētu uz visiem ienākušajiem e-pastiem (15-20 dienā), lai rezervētu Eņģeļa pasts projektā pieteiktos sapnīšus un to dāvinātājus, sapnoju par to, ka kādu dienu varētu šis projekts būt automatizēts un darbotos E-vidē un tas viss notiktu ar pāris klikšķiem, nevis ar roku (manuāli) un līdz pusnaktij.

Tad sev klusībā teicu: "sapņot jau Tu vari, bet Tev nav tādu zināšanu, nedz naudas, lai ko tādu realizētu pat ar citu palīdzību". Tomēr mana atziņa pašai sev nebija par iemeslu tam, lai es pārstātu to darīt tā, kā tajā brīdī bija iespējams - saņemot no Eņģeļiem e-pastus, ar roku rakstītu mājas lapā un rezervētu sapnīšus (dāvanas) un tā atkal un atkal, katru dienu. Tā šis process notika divu gadu garumā, ja neskaita trīs gadus pirms, kad tieši tādā pašā veidā notika vēl viens projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca" (darbojas jau 5 gadu).

Un te nu ir pienākusi tā ilgi gaidītā diena, kad esmu laidusi "tautiņās" E-vidē projektu Eņģeļa pasts. Es pat nevaru aprakstīt tās sajūtas, kad sapnis ir piepildījies uz kuru esmu nenogurstoši gājusi un kuram esmu ticējusi ar visu savu sirdi un dvēseli. Skatos un neticu .... jā, jā.....neticami, ka tas notiek patiešām ar projektu Eņģeļa pasts.

Agrāk varēju knapi, knapi noadministrēt 2000 cilvēku lielu sarakstu sapnīšu projektā un 1500 Ziemassvētku projektā, jo vairāk fiziski nepietika mana resursa. Tagad, jaunajā E-vidē, cilvēku limitam nebūs robežu un savu laiku administrēšanai varēšu veltīt jauniem un jau iesāktiem sociālajiem projektiem, kuru ir pietiekami daudz.

Lai šis sapnis piepildītos, bija jāpaiet pusotram gadam (patiesībā 5 gadiem), cītīgi jāstrādā, nedrīkstēju padoties, bija nepieciešams attīstīties tā, kā tas bija tobrīd iespējams un soli pa solim jāmeklē iespējas to pacelt citā līmenī un jaunā kvalitātē. Par manu sapni zināja tikai daži tuvi cilvēki, kuriem uzticējos un uzticos joprojām, kā arī mana ģimene, kurai ir liela loma Eņģeļa pasts tapšanā, pirms diviem gadiem.

Sapnis piepildās, jo pienāk laiks, kad satiec īstos cilvēkus, dzirdīgas ausis un atvērtas sirdis un Sapnis var kļūst par realitāti!
2018. gada 01. oktobrī tika dibināts sociālais uzņēmums SIA Eņģeļa pasts, iegūts sociālā uzņēmuma statuss. Jau krietnu laiku pirms sociālā uzņēmuma dibināšanas sākās jaunās datubāzes plānošana/izstrāde, tikšanās ar jauniem komandas biedriem - IT profesionāļu komandu, finanšu ekspertiem, projektu vadītājiem, juristiem, kā arī turpinājās gadiem dibinātā un lolotā sadarbības ar Latvijas sociālās aprūpes centriem, pašvaldībām, Labklājības ministriju un citām institūcijām.

Līdzcilvēkiem ir redzama tikai aisberga redzamā daļa, bet viss, kas ir neredzamā - milzum daudz zināšanu, profesionāli komandas biedri un lieliskas sadarbības, to tikai retais var iedomāties, saprast un nojaust. Varbūt liekas, kas tad tur ir, tāda nieka tabuliņa ar tekstu, bet ....... tas ir milzīgs laika ieguldījums visu pirms Eņģeļa pasts pamatkomandai ikdienā, tad liels ieguldījums sociālo aprūpes centru pusē un tad tas viss jāsavieno vienā veselā, saprotamā platformā IT profesionāļiem......vai vēl teiksiet, ka tāda maza, niecīga tabuliņa?

Par Projekta dzimšanas dienu visvairāk man jāsaka šodien paldies SIA EDDI komandai (EDDI biznesa tehnoloģijas), kura visu mūsu izdomāto struktūru salika vienā veselumā, saprotamā gan Eņģeļa pasts radītājiem, aprūpes centru administratoriem, gan līdzcilvēkiem. Protams, ka darbi turpinās un turpināsies, jo notiek labošana, pielāgošana un citas būtiskas tehniskas lietas, bet svarīgi, ka jaunajā E-vidē var darboties un caur šo darbošanos radīt prieku un pārsteigumu tiem, kuriem tas visvairāk šobrīd ir nepieciešams - cilvēkiem sociālās aprūpes centros.

eddi

Ar šo stāstu vēlos pateikt, ka nepārstājiet sapņot, ejiet drošiem soļiem uz savu mērķi, dariet to no sirds un ar mirdzošām acīm, tad agri vai vēlu Jūs pamanīs, Jūs saskatīs un Jums palīdzēs un padarīs Sapni par realitāti. Un tad varēsiet lēkāt aiz prieka, kā to šodien darīju es ...., jā lēkāt, kā bērns ..... ar neviltotām prieka un brīnuma sajūtām, jo tas viss taču notiek ar mani šodien un tagad.

Informācijai: Eņģeļa pasts tuvākajā perspektīvā apvienos visus Latvijā esošos sociālās aprūpes centrus un tajos mītošos vairāk, kā 12`500 iemītiekus (visas vecuma grupas). Kā arī pievienos Dienas centrus (cilvēkiem ar īpašām vajadzībām) un turpināsies sadarbība ar visām pašvaldībām un sociālajiem dienestiem.

Pateicībā un sadarbībā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Eņģeļa pasts idejas autore un vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location