ziedo

NSUS labdarības biedrība aktīvi darbojas jau piekto gadu. Ir bijuši gan kritumi, gan cēlumi, kā arī vairākas reizes ir bijusi vēlēšanās padoties .... un tad atkal kāds nemanāms spēks licis celties augšā un turpināt iesākto. Sava veida nebeidzama cīņa par eksistenci un izdošanos. Izdzīvotas dažādas emocijas, no asaru pilniem brīžiem, līdz tādai, kā eiforijai, kad viss izdodas un ir saņemts necerēts atbalsts, kas atkal kādu laiku ļaus biedrībai "elpot".

Jā, tieši tā, "elpot". Tas ir svarīgi katru dienu. Zināt, ka vari turpināt iesāktos labdarības projektus, to ietvaros iepriecināt tos cilvēkus, kuriem tas visvairāk nepieciešams, kā arī tajā pašā laikā apmaksāt ikdienas izdevumus (telefonu, internetu, degvielu, utt.).

Gadiem ejot, ik brīdi skaidroju līdzcilvēkiem, ka projektus daudzkārt var realizēt ar saņemto/ziedoto pakalpojumu un atbalstu dažādu produktu veidā, bet biedrības administratīvos izdevumus var segt tikai ar naudiņām un citādi nekā nesanāk. Un sāku pamanīt, ka gan līdzcilvēki, ka gan uzņēmēji sāk tajā ieklausīties, apdomāt un rīkoties, savu iespēju robežās.

Līdz 2017. gada vidum, praktiski visus administratīvos izdevumus sedzu no personīgajiem līdzekļiem, bet jau uz šo brīdi varu teikt, ka līdzcilvēku atbalsts ir jūtams, kaut gan tas diemžēl nespēj segt visus ikdienas izdevumus, bet daļu noteikti. Toties mani ir sadzirdējuši uzņēmēji, kas savu iespēju robežās cenšas atbalstīt, it īpaši gada nogalēs.

Labprāt par viņiem pastāstītu, tos nosaucot vārdā, bet vairums no viņiem nevēlas sevi atklāt publiski un tas apstiprina tikai to, ka viņiem šis solis nav publicitātei, bet gan tie ir sociāli atbildīgi uzņēmēji un tādejādi atbalsta biedrību, neko pretī neprasot.

Arī šogad tiek saņemti vairāki zvani, kuros var dzirdēt, ka "pagājušo gadu piedalījāmies Jūsu projektos, bet šogad vēlamies atbalstīt tieši pašu biedrību". Ticiet man, tas silda sirdi un liek starot, ka biedrība varēs pastāvēt arī turpmāk un apmaksāt biedrības rēķinus.

Ir uzņēmumi, kuri jau trešo gadu pēc kārtas ziedo naudiņu, to sadalot, gan kādam no projektiem, gan arī pašai biedrībai. Ar šādu atbalstu atkal un atkal var izdarīt daudz un radīt prieku citiem. Un ticiet man, tās nav uzņēmēju rindas pie biedrības konta. Tie ir daži, bet atbildīgi un situāciju izprotoši uzņēmēji, kā arī tie, kuri tic un uzticas tam, ko daru sociālajā jomā, nu jau vairāk, kā 18 gadus, kopš pirmo reizi aizbraucu uz kādu bērnu namu.

Vēlos pateikt lielu paldies, nenosaucot šos uzņēmējus, bet gan viņi izlasot šo rakstu, to sapratīs.

Ja arī Tavs uzņēmums ir sociāli atbildīgs,
kā arī vēlas un var atbalstīt NSUS biedrību, tad naudiņu var ziedot šajā kontā:

Biedrība NSUS, 40008232913
Citadele, LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums biedrības attīstībai
*******
PayPal konts
: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pamatojums: Ziedojums biedrības attīstībai

Pateicībā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location