ziedo

NSUS biedrībā ienākusi jauka iniciatīva no BA “Turība” Juridiskās fakultātes TZL3S1 grupas studentiem. Biedrību uzrunāja Valērija un pastāstīja par plānoto. Tā kā biedrība sadarbojas ar vairāk, kā 70 aprūpes centriem visā Latvijā, tad piekrita dalībai šajā projektā - informācijas atbalsta ziņā un vēlāk novirzot uz konkrētiem sociālās aprūpes centriem.

Iniciatīva no BA “Turība” Juridiskās fakultātes TZL3S1 grupas studentiem:
Aukstie rudens vakari ir kā reiz domāti tam, lai ieritinātos zem siltas segas ar tējas krūzīti un labu grāmatu rokās. Varbūt arī Tu esi viens no tiem cilvēkiem, kuram patīk lasīt un, kurš ar nepacietību gaida kādas noteiktas grāmatas izdošanu, lai varētu to izdzīvot no vāka līdz vakam. Arī aprūpes namos mīt lasītmīloši cilvēki, kas labprāt rudens un ziemas vakarus vēlētos pavadīt ar labu grāmatu rokās.

Diemžēl tā sabiedrības daļa, vecāka gadu gada gājuma cilvēki un jaunieši ar īpašajām vajadzībām, kas mit aprūpes namos, ne vienmēr ir spējīgi doties uz tuvējo bibliotēku, lai sarupētu sev grāmatu. Tieši šī iemesla dēļ ir radies šis projekts – “Lasītājs - lasītājam”.

Projekta ietvaros BA “Turība” Juridiskās fakultātes studenti sadarbībā ar NSUS vēlās uzrunāt grāmatmīļus, kuru īpašumā ir jau izlasītās grāmatas, kuras viņi vēlētos ziedot aprūpes namiem.

Kopīgiem spēkiem mēs varēsim atjaunot grāmatu klāstu četros aprūpes namos, sasildot lasītmīlošu cilvēku sirdis.
Ja arī Tavā grāmatu plauktā ir kāda lieka grāmata, kas izdota laika posmā no 2005. gada līdz mūsdienām, būsim priecīgi par Tavu ziedojumu.
Grāmatu vākšana norisināsies laika posmā no 10.11.2018. – 10.12.2018., lai pirms Ziemassvētkiem vēl paspējam iepriecināt lasītājus aprūpes namā.

Projektu rīko:
BA “Turība” Juridiskās fakultātes TZL3S1 grupas studenti sadarbībā ar NSUS labdarības biedrību.
Papildus informāciju var iegūt rakstot uz : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni 28248254 (Valērija)
P.S. – Grāmatas, kas izdotas pirms 2005. gada šoreiz netiks pieņemtas, jo aprūpes namiem visbiežāk ziedo tieši tās.

Jauki ka NSUS biedrībā no studentiem ienākusi šāda iniciatīva, par ko liels paldies!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location