ziedo

NSUS labdarības biedrība jau vairākus gadus pēc kārtas ir rakstījusi, stāstījusi un atkārtojusi vairākas svarīgas lietas, kas saistītas ar NSUS biedrības projektiem, to kopēšanu 1:1 izpildījumā un administrēšanā. NSUS biedrībā jau gadiem tiek izstrādāts, pielāgots un pilnveidots (arī joprojām) projektu administrēšanas process, lai projektus būtu labāk organizēt un līdzcilvēkiem tie būtu maksimāli saprotami.

Kā arī bieži saņemtu jautājumus: "es redzēju Jūsu sarakstus (informāciju) arī tur un tur, kā es varu piedalīties Jūsu projektā?", utt. Jautājumus, kas apliecina, ka NSUS projektu dalībnieki redz identiska izskata projektus un apjūk, jo domā, ka tie ir NSUS biedrības organizēti. Ir bijis pat gadījums, ka no NSUS biedrības lapas ir paņemts 1:1 uzrunas teksts ar manis personīgi radīto domu/saukli, pat nepadomājot, ka to vajadzētu un varētu pārveidot.

Ir bijis tikai viens precedents, kad man konkrēti jautāja atļauju un informēja, ka vēlas izmantot 1:1 projekta struktūru, lai novadītu šāda tipa projektu citā uzņēmumā, par ko saku paldies!

Nākas NSUS atbalstītājiem un NSUS projektu dalībniekiem atkal un atkal skaidrot, ka:
1. NSUS biedrības projekti atrodas tikai un vienīgi NSUS biedrības mājas lapā (www.nsus.lv) vai Eņģeļa pasts projekta mājas lapā (www.engelapasts.lv);
2. NSUS biedrības projekti tiek publicēti tikai biedrības saistītajās vietnēs, kā Facebook, Draugiem.lv, Socialaszinas.lv un citās, kas pieder NSUS;
3. Neviens saraksts, kurā ir cilvēku uzskaitījums, netiek publicēts ārpus NSUS biedrības mājas lapas vai saistītajām vietnēm;
4. NSUS biedrība savus projektus nepublicē citiem piederošās biedrību lapās, Facebook lapās un citās sociālajās platformās;
5. Par projektu "Eņģeļa pasts" ir izvietota arī informācija Wikipēdija
6. Jebkuras informācijas pārpublicēšana ārpus NSUS biedrības mājas lapām ir stingri aizliegta bez biedrības vadītājas rakstiskas atļaujas un atsauces uz raksta autoru. Kā arī vienmēr jābūt atsaucei uz konkrēto rakstu.

Tāpat arī esmu brīdinājusi savus sadarbības partnerus (aprūpes centrus) un brīdinu par to, ka saziņa par NSUS biedrības projektiem notiek tikai ar mani, Līgu Uzulnieci (NSUS biedrības vadītāju un projektu idejas autori), jo neviens cits, kā projektu kontaktpersona nav nedz bijis, nedz arī ir tagad. Ja biedrībā būs šāda kontaktpersona, tad par to visi sadarbības partneri tiks informēti personīgi.

Ar šo vēlos informēt vēlreiz, ka NSUS biedrība neatbild un nevar atbildēt par līdzīga tipa projektiem, kas notiek ārpus NSUS biedrības vietnēm un projektiem. NSUS biedrība atbild un konsultē tikai un vienīgi par saviem projektiem.

Pirms dari - apdomā!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location