ziedo

    Laiks skrien vēja spārniem! Ne tikai mēs, cilvēki, svinam savas dzimšanas dienas, bet arī NSUS labdarības biedrība svin savas un savu lielo labdarības projektu dzimšanas dienas. Šogad, 27. septembrī NSUS labdarības biedrības projektam "Eņgeļa pasts" aprit 2 gadi.

    Divi gadi, kuros padarīts liels un svētīgs darbs strādājot ar aprūpes centriem, pansionātiem, vecoļaužu mājām. Tajā pat laikā milzīgs darbs, sapulcinot projektā Eņģeļus no visas pasaules, kuri jau iepriecinājuši vairāk, kā 2000 cilvēkus visā Latvijā, kā arī projektam ir vairāk, kā 7000 sekotāju liels pulks Facebook lapai.

    Projekta laikā, savus sapnīšus, Dzimšanas dienas apsveikumus, smaidīgās kartiņas, mīļas un uzmundrinošas vēstules ir saņēmuši cilvēki, kuri mīt vairāk, kā 40 novados visā Latvijā. Tie ir seniori, jaunāka gada gājuma cilvēki, cilvēki ar īpašām vajadzībām, kā arī līdzcilvēki novados.

    "Eņģeļa pasts" ir dāvinājis uzmundrinājumus, prieku, smaidus, atmiņas, prieka asaras, pārsteigumus, jaunas draudzības, jaunus vēstuļu draugus, veselību, rūpes, atbalstu, sarunas, tikšanās. Projekta laikā mazmazmeitiņa atrada savu vecvecmāmiņu.

EP 2 gadi web2

    Stāstu ir daudz un dažādi, bet tiem visiem ir kas kopējs - tie rada tikai un vienīgi pozitīvas emocijas.

    Vēlos pateikt sirsnīgu paldies visiem Jums, kuri nerimstoši seko līdzi projektam, piedalās tajā, dāvina prieku un uzmundrinājumu mūsu līdzcilvēkiem aprūpes centros un to dara no sirds. Centros dzīvojošiem cilvēkiem tas ir ļoti svarīgi un viņi to novērtē. Kā arī liels paldies centru komandām - vadītājiem, sociālajiem darbiniekiem, bez kuriem šis projekts nebūtu iespējams.

    Tajā pat laikā prieku gūst arī centru komandas, kuras ikdienā ir blakus šiem cilvēkiem un Jūsu sūtījumus saņem un atver kopā ar centra iemītniekiem. Bieži vien arī viņu acīs ir prieka asaras un iemirdzas acis, jo nav iespējams palikt vienaldzīgam, redzot un izjūtot šīs brīnumainās sajūtas, kad tiek atvērta katra dāvaniņa ......

    "Eņģeļa pasts" turpina savu iesākto labo darbiņu un gatavojas lielām pārmaiņām, par kurām noteikti Jums pastāstīšu tuvākajā laikā. Mums visiem kopā ir jāpaveic vēl daudz labo darbiņu, jo Latvijā pansionātos, aprūpes centros un vecoļaužu mājās mīt vairāk, kā 11 600 cilvēku, kuriem mūsu sirds siltums ir ļoti nepieciešams.

Kā radās "Eņģeļa pasts"?

Pateicībā un dzimšanas dienas gaidās,

Līga Uzulniece
NSUS labdarības biedrības vadītāja
Projekta idejas autore un vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location