ziedo

    Šodien NSUS biedrība devās uz tikšanos Latvijas Pašvaldību savienībā, lai tiktos ar LPS priekšsēdi Gintu Kaminski un iztunātu daudz un dažādus jautājumus, tai skaitā operatīvu informācijas apriti par dažādiem NSUS biedrības labdarības projektiem, kas skar gan pašvaldības visā Latvijā, gan arī pašvaldības paspārnē esošās institūcijas, kā piemēram sociālais dienests, sociālās aprūpes centri.

    NSUS biedrībā ir daudz uz dažādi labdarības projekti, kas vērsti uz bērniem, jauniešiem, senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un to realizēšana un/vai informācijas iegūšana par nepieciešamo, bez pašvaldību un to institūciju komandu atbalsta patiesībā nav iespējama. NSUS biedrība, savu 4 gadu pastāvēšanas un darbības laikā, savus projektus ir realizējusi un realizē vairāk kā 40 novados visā Latvijā, tieši tāpēc ar katru dienu paliek ar vien aktuālāka oparatīva informācijas aprite un kvalitatīvs kopdarbs.

    Savukārt pašvaldības tika aicinātas arī uz sadarbību Sociālo ziņu platformā www.socialaszinas.lv , daloties ar svarīgiem notikumiem reģionos, par kuriem uzzinātu plašāks līdzcilvēku loks.

Ticībā uz veiksmīgu sadarbību!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (1)

Lai izdodas atrast dzirdīgas ausis un prātīgus cilvēkus :-)

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location