ziedo

    NSUS labdarības biedrība, jau kopš dibināšanas brīža un vēl iepriekš, apciemoja tos sadarbības partnerus - aprūpes centrus, pansionātus un vecoļaužu mājas, ar kuriem plānoja sadarbību un tas notika vismaz vienu reizi gadā, vai biežāk. Laikam ejot, centru skaits pieauga un no 5 centriem 2015. gadā līdz vairāk, kā 35 centriem visā Latvijā, 2018. gadā.

    Ir pienācis laiks, kad būtu ļoti nepieciešams braukt ciemos uz centriem, arī uz tiem, pie kuriem vēl nekad nav būts, bet sadarbība jau ilgst vairāk, kā gadu. 2017/2018 gadu mijā ierastie braucieni neizdevās, jo nebija iespējams degvielas trūkuma dēļ to paveikt, kā arī automašīna nebija drošā tehniskā stāvoklī. Tagad NSUS masīnā ir pinīgā kārtībā, pateicoties atbalstītājiem.
    Viens no biedrības pamatnoteikumiem bija/ir sadarboties tikai ar tiem centriem, kuri sākumā ir fiziski apmeklēti, bet lielais centru pieaugums, NSUS projektu skaits un degvielas neesamība, tādu iespēju liedza. Tad nu šogad tam būtu jānotiek.

    Tiekoties ar centru vadītājiem, darbiniekiem un iemītniekiem klātienē, labāk tiek izprastas viņu ikdienas vajadzības un vieglāk vadīt projektus un sasniegt mērķus. Kā arī braucot ciemos ir iespējams aizvest dažādus pasākumus, dažāda veida ziedojumus, dāvaniņas un iepriecināt gan centra iemītniekus, gan personālu.
    Tajā pat laikā, braucot uz šiem centriem, papildus varam atbalstīt konkrētā reģiona trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes, nogādājot vienlaicīgi atbalsta sūtījumus arī viņiem. Ar vienu braucienu, sniegts dažāds un noderīgs atbalsts! :)

    Lai izdotos šis plānotais apciemojums, nepieciešams Jūsu atbalsts - FINANSES DEGVIELAI, jo bez tā diemžēl nekādi. Ja Tev ir iespēja palīdzēt biedrībai, lai plānotais izdotos, ziedo lūdzu naudiņas, lai ir iespēja iegādāties tik ļoti nepieciešamo degvielu.
    Uz doto brīdi būtu nepieciešami vismaz 500,00 EUR, lai var droši uzsākt braucienu tūri.
    Aicinu uz sadarbību un atbalsta sniegšanu lielos DUSus. Noteikti pastāstīsim par Jūsu atbalstu sociālajā jomā arī citiem, kā par sociāli atbildīga uzņēmuma piemēru.
    NSUS biedrībai ir SLO statuss.

ZIEDOJUMU KONTS, ja vēlies un vari atbalstīt
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums administrēšanai

Plānota ciemošanās sekojošos centros:
Ģimenes krīzes centrs "Dzeguzīte"; Veco ļauži mītne "Cerība"; Ērgļu novada sociālais aprūpes centrs; Vispārējā tipa pansionāts "DERPELE" (nav būts); VSAC "Zemgale", filiāle "Jelgava" (nav būts); Mārcienas pansionāts; Rīgas sociālais aprūpes centrs "Stella maris"; Ķekavas novada sociālais aprūpes centrs; Veco Sociālais aprūpes centrs "Baldone" (nav būts); Krustpils “Jaunāmuiža”- pansionāts (nav būts); Vispārējā tipa pansionāts "Preiļi" (nav būts); SAC "Ziedugravas"; Rūjienas senioru māja; Aprūpes nams Urga (nav būts); Ķeguma novada SAC “Senliepas”; Cesvaines novada sociālā aprūpes nodaļa (nav būts); Sociālais aprūpes centrs "Rugāji" (nav būts); Sociālais aprūpes centrs "Pļaviņas" (nav būts); Sociālais aprūpes centrs "Tērvete" (nav būts); Barkavas pansionāts (nav būts); SIA "Pansionāts Rokaiži" (nav būts); Viļakas sociālās aprūpes māja (nav būts); Šķilbēnu sociālās aprūpes māja (nav būts); SIA "Varakļānu veselības aprūpes centrs" (nav būts); Varakļānu novada pansionāts "Varavīksne" (nav būts); Veco ļaužu mītne "Sprīdīši" (nav būts); VSAC Vidzeme, filiāle "Rūja" (nav būts); SIA "Vecpiebalgas doktorāts"; SIA “Veselības centrs Ilūkste” sociālās aprūpes nodaļa Subate (nav būts);  SIA “Veselības centrs Ilūkste” (nav būts); Sociālais aprūpes centrs "Zemgale"; Sociālais aprūpes centrs "Sērmūkši" (nav būts), Raudas speciālā internātskola.

Pēc katra apciemojuma, kā jau tas notiek un ir noticis vienmēr, top stāsti un bildes, lai arī Jūs labāk iepazītos ar šo aprūpes centru, pansionātu un vecoļaužu māju ikdienu un raibajiem stāstiem!

Jau iepriekš liels paldies!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location