ziedo

    Maijs un jūnija sākums bija tie mēneši un laiks, kuros NSUS mašīnai notika divi ļoti lieli remonta posmi. Kā jau rakstīju iepriekš, tad jau gadu atpakaļ sāku meklēt biedrībai atbalstītājus - uzņēmumus, servisus (visus lielākos auto servisus LV), kurš varētu palīdzēt saremontēt un nodrošināt "degošās" auto lietas, kā zobsiksnu, eļļas maiņu un gaudojošo gultni, jo turpinot braukt, varēju kādu reizi palikt uz ceļa.

    Diemžēl neviens neatsaucās, pat uz vienas lietas, no visa, salabošanu. Gads pagājis un vienā jaukā dienā mani uzrunāja mana vārdamāsa Līga:

"Sveiki!
Es sarunāju, kur Jūs varat aizdzīt mašīnu, serviss ir uz Čaka ielas, bildē ir tieši tas pagalms, kurā jābrauc iekšā. Par rēķinu mēs parūpēsimies!
Ar cieņu, Līga"

    Mana reakcija uz saņemto ziņu FB bija klusums un liels apmulsums. Es neticēju tam, ko redzu rakstītu. Es pārjautāju Līgai, vai ziņa ir patiesa un mani nemuļķo?! Uz ko Līga atbildēja, ka viņa nejokojas un, ka servisā ir cilvēks, vārdā Jānis, kurš mani gaidot. Kā arī Līga rakstīja: "Būs vien jātic! Nopietni, Jūs varat droši braukt tur un Jums salabos mašīnu, lai nepaliekat uz ceļa darot tik ļoti svētīgo darbu palīdzot cilvēkiem."

    Tā nu NSUS auto nonāca šajā servisā jau nākamajā dienā un notika vispārēja pārbaude, kas ir pa vainām kopumā, lai saprastu, kas ir prioritātes. Liels bija izbrīns un pārsteigums, ka šajā piegājienā, ne tikai tika izdarīts manis domātais, bet vēl daudz vairāk. Ieraugot padarītā darba un rezerves daļu kopējo rēķinu biju pamatīgi izbrīnīta, jo cipars bija 900,00 EUR.

    Tāpat Jānis man uzrakstīja arī nākamos darbiņus, kas būtu jāizdara, lai vispār izietu tehnisko apskati un tur bija cipars ap 500,00 EUR. Skatījos un sapratu, ka to paveikt arī nevarēšu. Savukārt Līga man atrakstīja, ka mašīnai jābūt ideālā kartībā un jaizdara arī otrais plānotais piegājiens un jāsaremontē līdz galam. Vēl viens šoks man! "Vai arī tas tiks apmaksāts?" Līga apstiprināja, ka apmaksās arī otro papildus remontu.
    Tā nu notika arī otrais piegājiens, lai saremontētu palikušās lietas, kas sevī ietvēra pat priekšējo lampu nomaiņu, jo esošās bija tik sabojātas, ka knapi laida cauri gaismu. Par šo faktu jau biju saņēmusi aizrādījumu iepriekšējā tehniskajā apskatē un šoreiz mani varēja neizlaist cauri.

    Otrā piegājiena remonta izmaksas bija 800,00 EUR. Biedrībai un man personīgi tā ir milzīga summa un nebija un nav paceļama. Arī šoreiz par to parūpējās Līga un Juris.

    Šādos brīžos nezinu, kā rīkoties, jo ar "Paldies" ir par maz ..... bet kā gan citādi varētu ...... nekā.

    Milzīgs paldies Līgai un Jurim par šo notikušo brīnumu, kas bez viņu palīdzības nekādi nebūtu iespējams. Kā arī paldies Jānim par operativitāti remonta laikā, jo katrs piegājiens ilga tikai 2 dienas, lai es nekavētu ikdienas plānotos biedrības darbus.

    Cik patīkami bija dzirdēt servisā: "Tagad Tu vari braukt droši!". Ak, jā, vēl viena būtiska lieta - man atdeva tīru un nomazgātu automašīnu. Lielisks serviss!

    Remonta kopējās izmaksas 1700,00 EUR

Pateicībā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location