ziedo

    NSUS birojs - krāsojas, kārtojas un atsāk darbošanos, jo 13.06.2018. tika saņemtas telpu atslēgas no Ķekavas pašvaldības. Pārsteidzoši ātri, tajā pat dienā, talkā nāca NSUS biedrības sadarbības partnera SIA "Piepūšamie.lv" komanda ar busiņu un puišiem palīgiem un jau puse mantas pārvestas uz Valdlauču biroju.

    14.06. un 15.06. nokrāsoju sienas 70m2, kurām krāsu (10l ar izvēlēto / iespējamo toni) pēc mana lūguma piešķīra Santehnika un apdares materiālu veikals "Meistars" Ķekavā un personīgi tā vadītājs Andris Krūkliņš, par ko milzīgs paldies. Krāsas jaukšana tika uzticēta veikala darbiniekam Aigaram un mēs kopā vienojāmies par iespējamo toni un tas arī tapa. Paldies Aigaram par ieteikumiem un palīdzību.
    Bildēs izskatās, ka krāsa ir sarkana, tomēr tā nav ..... atbrauksiet, redzēsiet! :) Arī bildējot, tā izskatās pavisam dažāda, no katra skatu punkta.

    Vēl jau jāpārved atlikušās mantas un NSUS biedrība varēs turpināt iesāktos labos darbus. Kā arī šajās dienās jau vairākkārtīgi iezvanās biedrības telefons, jo cilvēki interesējas kur varēs saņemt EU pārtikas pakas un ne tikai. Tāpat arī ir sagatavotas dažādas atbalsta pakas, kuras tikš piešķirtas trūcīgajiem un maznodrošinātajiem cilvēkiem/ģimenēm un tagad būs atkal vieta, kur saņemt.

    Tāpat birojs ir, bija un būs tā vieta, kur notika un notiks labo darbu talkas, kurās piedalās brīvprātīgie un čaklie biedrības atbalstītāji, lai sarūpētu dāvaniņas tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Jāsaka gan, ka biedrībai jaunajā adresē nav noliktavas (tiks meklēta), tāpēc ziedot drēbes, apavus un līdzīgas mantas pagaidām klātienē nevarēs, bet ja Jums ir kas tāds ziedojams, zvaniet, sadomāsim, kā uzreiz nodot tiem, kuriem nepieciešams.

    Tāpat joprojām ir un paliek lūgums palīdzēt biedrībai ar finansu ziedojumiem, jo jāmaksā komunālie maksājumi un citi ikdienas rēķini un lielāko daļu paņem degviela, lai darbs turpinātos ierastā ritmā.
    Mēnesī apmēram 500,00 EUR.

ZIEDOJUMU KONTS
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums administrēšanai

    Sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja uz šo brīdi un tiem, kuri varēs un vēlēsies palīdzēt arī turpmāk.
    Tas tiek novērtēts!

    Laipni aicināti ciemos uz kafiju, sarunu un labajiem darbiem Meistaru ielā 43, Valdlauči, Ķekavas novads!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Vedam mantas 13.06.2018. :)

Top NSUS krāsa 13.06.2018. :)

Mālējas NSUS birojs 14.06. 2018. un 15.06.2018. :)

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location