ziedo

    19.04.2018. saņēmu e-pasta vēstuli no Māras, kura strādā "Warren Wilson College" (universitāte, Ziemeļkarolīnas štats, North Carolina, ASV) un kura patlaban izglīto studentus par tēmu "Latvijas sociālais atbalsts".

Māras vēstule:
"Labdien!
Pašlaik mācu universitātes kursu ASV par Latvijas sociālo atbalstu. Es gribētu studentus iesaistīt kādās labdarības aktivitātēs. Labprāt aizsūtītu jums kādas vajadzīgas mantas. Kā/ar ko mēs varētu jums izpalīdzēt? Labāk piepildīt individuāli sapnīšus, vai ko vairumā varam jums sūtīt?
Ar cieņu, Māra"

    Mārai piedāvāju dažādus projektus, kuros var iesaistīt studentus - "Eņģeļa pasts", "Piepildi skolas somu", jo tādejādi studentiem būtu plašāka izvēle kā un kam palīdzēt.
    Māra ar studentiem izvēlējā piedalīties NSUS biedrības projektā "Piepildi skolas somu", kura ietvaros tiek atbalstīti bērni un jaunieši, skolas gaitas uzsākot, kā arī ikdienā.

    Jau 02.06. 2018. NSUS biedrība saņēma sūtījumu no Māras komandas - trīs jaunas un skaistas skolas somas, kuras piepildītas ar kancelejas precēm. Labs darbiņš ir padarīts un katra no šīm somām drīzumā atradīs savus jaunos saimniekus vai saimnieces.

    Māra drīzumā atsūtīs arī savu stāstu, kā tas viss tapa un arī bildes.

    Liels paldies Mārai un viņas studentiem par šo paveikto labo darbu!
    Attālums laikam nekad nav šķērslis labajiem darbiem, ja vēlas tos izdarīt!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Stāsts no Māras:
"Mums 7 universitātes studenti no janvāra mācījās par Latvijas sociālo atbalstu sistēmām. Viņi gribēja netikai lasīt/mācīties, bet arī kaut kur piedalīties. Es jau pazinu akciju “piepildi sapnīšus” un likās ka būtu diezgan viegli pievienoties NSUS akcijām. Studenti paši izvēlējās un sapakoja visas dāvaniņas."

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location