ziedo

    Jau jūnija vidū vai nedaudz ātrāk, NSUS biedrība ceļo uz "Jaunajām mājām", kas atradīsies Ķekavas novadā, Valdlaučos. Tā ir lieliska ziņa gan biedrībai, gan arī projektu atbalstītājiem un atbalsta saņēmējiem, jo patlaban nebija iespējams darboties ierastajā ritmā un realizēt iesāktos un plānot jaunos labdarības projektus.

    Svarīgi, lai biedrības darbs pēc iespējas ātrāk atjaunotos ierastajā režīmā, turpinātos un būtu stabila vieta/telpa, kur organizēt dažādas mazās un lielās talkas, kuru laikā tiek gatavotas dažādas dāvaniņas vai atbalsta pakas, kur notiku tikšanās ar sadarbības partneriem un ciemiņiem. Kā arī svarīgs moments ir biedrības dalība Projektā "Eiropas Atbalsta fonda „atbalsta komplekts”, kura ietvaros trūcīgās un maznodrošinātās personas Ķekavas novadā var saņemt pārtikas un cita veida pakas, jo NSUS biedrība ir vienīgais paku izdales punkts novadā. Patlaban to saņemšana biedrībā un izdale bija apgrūtināta piemērotu telpu neesamības pēc.

    Patlaban ir ļoti nepieciešams atbalsts dažādu remonta materiālu iegādei vai to noziedošanai (sienas krāsas, tāfeles krāsa, otas, rullīši, utt.), lai var ātri uztaisīt kosmētisko remontu, pārkrāsojot galvenokārt tikai sienas. Pārējais laika gaitā, kad būs tāda iespēja.

    Kā arī nepieciešami palīgi, šo remonta darbu veikšanai, jo man vienai tas noteikti nebūs pa spēkam.  Jāpalīdz nokrāsot 4 sienas ar kopējo platību ap 70m2, kā arī vēl paris mazāki vai lielāki darbiņi.  Un protams, ja kādam ir busiņš un var palīdzēt pārvest mantas, kas nav daudz, tad būtu lieliski.

Būtu nepieciešami 400,00 EUR
Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: NSUS biroja remontam

Padod ziņu, ja ir laiks, iespēja un vari nākt palīgā!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location