ziedo

Latvijas sociālās aprūpes centros, pansionātos, vecoļaužu mājās dzīvo vairāk, kā 10 000 cilvēku (pieaugušie), kuri dažādu apstākļu pēc nevar atrasties savās ģimenēs, lai tur saņemtu pietiekamu un atbilstošu aprūpi. Vai arī daļai šo cilvēlu nemaz nav ģimenes, kuras par viņiem rūpētos.

Tie ir ne tikai seniori, bet arī jaunāka gada gājuma cilvēki, kuri dažādu iemeslu pēc, par savām mājvietām sauc šīs institūcijas un tajās saņem gan ārstēšanos, gan rehabilitāciju un aprūpi ikdienā.

Šiem cilvēkiem ir nepieciešams uzmundrinājums un mūsu nelielais atbalsts, lai ikdiena iekrāsotos varavīksnes krāsās un smagums kaut uz īsu brīdi nokristu no pleciem un aizmirstos. Mēs taču zinam, ka pozitīvas emocijas ārstē un tas ir pierādījies neskaitāmas reizes. Tieši šī iemsla pēc 2016. gada nogalē arī tika izveidots projekts "Eņģeļa pasts", kas uz šo dienu, caur projekta mazajām idejām ir nesis neskaitāmus prieks brīžus, prieks asaras, sarunas, uzmundrinājumu, brīnumu.

Krāsaināku ikdienu jau esam radījuši vairāk, kā 2000 cilvēkiem šajos centros, nosūtot gan ar roku vēstules, gan smaida kartiņas, gan apsveicot dzimšanas dienās, gan arī piepildījuši kvēlākos sapnīšus, kurus iespējams nekad viņi nav cerējuši saņemt. Tas viss pateicoties NSUS labdarības biedrības lieliskajiem atbalstītājiem, Jums, kas esat izkaisīti pa visu plašo pasauli, jo projekts ir kļuvis par vispasaules projektu, kurā 2 gadu laikā piedalās vairāk, kā 25 pasaules valstis un tajās mītošie tautieši.

Redzot šo lielo ciparu, cik šajos centros mīt cilvēki, mums darāmā vēl ir daudz un ticu, ka Jūs talkā aicināsiet arī savus draugus un paziņas un darba komandas, lai dalītos priekā un uzmundrinātu šos cilvēkus, ar to padarot viņu ikdienu krāsaināku un smaidīgāku. Kā arī aicinu tieši braukt ciemos uz šiem centriem un iepriecināt cilvēkus klātienē, tas ir lieliski un sniedz pavisam citas emocijas gan viņiem, gan arī Jums.

Viņi patiešām Jūs gaida ciemos!

Vienmēr ir iespēja labajiem darbiem, tikai jāpieņem lēmums un jārīkojas jau tagad!

Pozitīvās bildes skatāms te.

Paldies Jums no sirds!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location