ziedo

    Kā jau iepriekš stāstīju un rakstīju, tad NSUS labdarības biedrībai nācās atstāt biroja telpas Ķekavā, Nākotnes ielā 2, jo nebija iespējams par tām samaksāt. Tāda realitāte ir labdarības biedrībās, ne tikai NSUS biedrībā.

    Biroja telpas bija jāatbrīvo līdz 05.05.2018., tāpēc šodien bija tā talkas diena, kad atbrīvojām NSUS biroja telpas no ziedojumiem, biedrības ikdienas mantām, mēbelēm. Lai to izdarītu, palīgā saucu tos biedrības atbalstītājus, kuri var veltīt laiku šāda veida darbiem. Un atsaucība bija operatīva. Palīgā nāca Bauskas koordinatore Tatjana Lucenko ar saviem dēliem, kā arī papildus spēki bija no kāda puiša, vārdā Mareks, kuram savukārt palīdzēts no NSUS biedrības puses. Komandai pievienojās arī Dace Bruce Tomele ar vīru, kuri savukārt uzaicināja vēl vienu palīdzi no Ķekavas.

   Darbs varēja sākties un nepagāja ne divas stundas, kā birojs palika tukšs, kā tas bija tajā pirmo dienu, kad ierados tajā. Saliedēts komandas darbs un lieta darīta. Ne mirkļa atpūtas, strādājā visi čakli, kā skudriņas. Pa šo laiku vēl paspēju izdalīt EU projekta pārtikas pakas un higiēnas pakas, kas paredzētas trūcīgajām un maznodrošinātajām personām. Neizpalika arī puišu nelielā fotosesija pēc padarītā darba.

    Saku lielu lielo paldies visiem, kuri šodien atrada laiku nākt palīgā, tā vietā, lai izbaudītu brīvdienas! Es to patiešām novērtēju!

    Viss kas notiek, notiek uz labu. Labie darbi NSUS labdarības biedrībā neapstāsies un turpināsies jebkurā gadījumā, jo tie ir nepieciešami tiem cilvēkiem, kurus dzīve nav lutinājusi. Tāpat vēl ticu brīnumiem, ka drīz vien būs arī jaunais birojs un atkal Jūs aicināšu uz kafijas un sarunas pauzi, kā arī uz dāvaniņu talkām un ne tikai :)


    NSUS labdarības biedrība STEIDZAMI meklē jaunas biroja telpas ilgtermiņā, pagaidām bezatlīdzības lietošanā, ir SLO statuss! Vēlamā vieta - Rīga (der arī Valdlauči), Nepieciešamā platība 25m2 - 40m2, lai labie darbi neapstājas. Saziņai 26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  gleznaArī šī skaistā glezna meklē savu jauno  mājvietu, jo tika iegādāta ziedojot kādam māksliniekam,lai viņam varētu veikt sirds operāciju.
Glezna ir atgādinājums par labiem darbiem un atradās pie sienas NSUS birojā.Tieši tāpēc, arī šī glezna, līdz ar NSUS labdarības biedrību, steidzami meklē jaunu mājvietu.

 

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location