ziedo

    Pateicoties NSUS biedrības sadarbības partnerim "Samāriešu fonds", uz Cirka izrādi, NVO namā Rīgā, 20.04.2018. dosies vairākas ģimenes, kuras atrodas NSUS biedrības paspārnē.

    Lieliska iespēja izbaudīt priekus, tiem, kuriem tas ikdienā nav iespējams finansiālu apstākļu pēc.

Uz cirku dodas:
1. Leldes ģimene ar 4 bērniem (Bauskas novads)
2. Daces ģimene ar 2 bērniem (Ķekavas novads)
3. Tatjanas ģimene ar 2 bērniem (Bauskas novads)
4. Rūtas ģimenes ar 3 bērniem (Ķekavas novads)
5. Onas ģimene ar 3 bērniem (Bauskas novads)

Vēstule par cirka apmeklējumu no NSUS koordinatores (Bauska) Tatjanas Lucenko:

    "Piektdien, 20. aprīlī, pateicoties NSUS biedrības vadītājai Līgai Uzulniecei, bērniem no audžuģimenes un īpašām ģimenēm (no Bauskas novada un Ķekavas novada) bija iespēja apmeklēt cirka šovu NVO namā. Satikāmies visi (Bauskas puse) Bauskā un ar trīs mašīnām (3 pieaugušie un 11 bērni) devāmies Rīgu. Kad ieradāmies NVO namā, ieņēmām savas vietas un bērni ar nepacietību gaidīja šova sākumu.
    Šovā piedalījās bērni un jaunieši (cirka skolu audzēkņi) no Baltijas valstīm. Šovs sākās, uz skatuves iznāca bērni skaistos košos tērpos un dažādu dzīvnieku kostīmos. Priekšnesumi bija daudzveidīgi: vingrotāji, žonglētāji, puisītis klauns-dresētājs ar sunīti u.c.. Bērnu priekšnesumi bija ļoti krāšņi un interesanti.
    Vērojot mūsu bērnus šova laikā, sapratu ka viņus šis šovs aizrāva. Brīžiem, pašiem nemanot, viņi sēdēja nekustoties, ar mutēm vaļā, un tas priecēja. Tāds iekšējais saviļnojums par to, ka šiem bērniem bija iespēja redzēt šo skaisto šovu. Braucot mājās man nebija garlaicīgi stūrēt. Mēs ar bērniem sākumā pārrunājām redzēto un tad, pozitīvo emociju pārņemti, visu atlikušo ceļu dziedājām dažādas dziesmas.

Paldies Līgai Uzulniecei par šādu iespēju! Paldies vecākiem, ka izmantoja šo iespēju - iepriecināt bērnus! Paldies vecākiem, kuri uzticēja man savus bērnus! Mums izdevās iepriecināt bērnu sirsniņas! "

Liels paldies par sniegto iespēju "Samāriešu fonds"!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

cirks20

cirks23

cirks

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location