ziedo

    Šodien saņemts smaržīgs ziedojums no SIA "Cosmetic lab", kura NSUS labdarības biedrību atbalsta jau trešo gadu pēc kārtas.

    Uzņēmums, kurš spējis apvienot dabas sniegto ar zinātni iegūstot unikālus kosmētikas produktus. Katrs produkts un tā sastāvs ir rūpīgi pārdomāts rezultāts, lai klientiem varētu piedāvāt augstākās kvalitātes ķermeņa kopšanas kosmētiku. GREENUM ir pieredzējis vairumtirgotājs un kosmētikas ražotājs, kurš fokusējoties uz darbības niansēm pilnveidojies līdz maksimāli ideālam servisam un produktam.

    Iepriekšējos gadus biedrība saņēma gan ziepītes, gan smaržīgās vannas bumbas un tas viss aizceļoja pie senioriem uz pansionātiem, aprūpes centriem, veco ļaužu mājām visā Latvijā. Šādus higiēnas produktus šie ļaudis nevar sev paši iegādāties, jo nav finansiālas rocības, toties Latvijā ir sociāli atbildīgi uzņēmāji, kuri nelielu daļiņu savas produkcijas spēj ziedot šādam mērķim, par to neko neprasot pretī.

    Drīzumā arī šīs smaržīgās ziepītes aizceļos pa visu Latviju pie maznodrošinātajām un trūcīgajām ģimenēm, kā arī pie senioriem aprūpes centros.

    Šodien biedrībā smaržo 316 ziepīšu gabaliņi, kuri no tāluma izskatās, tā, ka liekas, ka ēdami :)

Liels paldies par atbalstu SIA "Cosmetic lab" komandai!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location