ziedo

    Ik pa laikam, NSUS biedrībā ienāk dažādi lūgumi no studentiem, kuri raksta diplomdarbus, veic dažādas izpētes sociālajā jomā. Šad un tad tiek palīdzēts ar informāciju, dažādiem kontaktiem un prieks, ja tas viss bijis noderīgs. Viens no tādiem lūgumiem šajās dienās ienācis no Evitas Karpovičas.

    Mēs varam nākt palīgā arī šoreiz, ja Jums ir pāris minutes laika aizpildīt Evitas sagatavoto aptauju! Ticu, ka NSUS biedrības atbalstītāji arī šādi sniegs atbalstu, caur palīdzību studentiem. Labie darbi ir un paliek labie darbi - jeburš atbalsts, kas palīdz, motivē, rada pozitīvu rezultātu.

Citēju:
"Labdien!
Mani sauc Evita Karpoviča. Esmu Latvijas Universitātes psiholoģijas profesionālā bakalaura studente un sava bakalaura darba ietvaros šobrīd veicu pētījumu par prosociālu uzvedību (palīdzēšanu citiem) un kā tā ietekmē indivīda pašsajūtas. Pētījuma rezultāti, iespējams, parādīs kādas iezīmes piemīt indivīdiem ar aktīvu iesaistīšanos palīdzības sniegšanā citiem, kā rezultātā nākotnē var palīdzēt organizācijām brīvprātīgo atlases veikšanā. Tāpēc vēršos pie Jums ar lūgumu, vai būtu iespējams man palīdzēt ievākt datus, aicinot Jūsu organizācijas brīvprātīgos, kā arī citus iesaistītos aizpildīt 10 minūšu aptauju? Tāpāt droši var dalīties ar ikvienu, kas būtu ar mieru izpalīdzēt. Aptauja ir pilnībā anonīma un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Aptauja ir pieejama šeit:  https://goo.gl/forms/d2ikSsIcH4scSsJ52
Būšu ļoti pateicīga par sniegto atbalstu!

Par pētījuma rezultātiem un citiem interesējošiem jautājumiem droši sazinieties ar mani caur e pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Paldies!
Ar cieņu,
Evita Karpoviča
LU PPMF psiholoģijas profesionālā bakalaura 4. kursa studente"

Aptaujas anketa būs aizpildāma līdz marta beigām.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location