ziedo

    Ikdienā aprūpes centros, pansionātos, vecoļaužu mājās savu ikdienu pavada seniori un jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām. Katram no viņiem ir savas nodarbošanās, hobiji un laika pavadīšanas iespējas.

    Viena no tādām nodarbēm ir adīšana, kurai nepieciešama dzija. Tieši tāpēc aicinu Jūs ziedot dziju - raibu raibo, dažādos kamolīšos, lai savukārt tie nonāktu šajos centros visā Latvijā un centru iemītniekiem būtu iespēja radīt skaistas zeķes, rakstainus cimdus, siltas šalles un citas noderīgas lietiņas gan pašiem priekš sevis, gan arī priekš citiem.

    Šāda veida akcijas iesaku sarīkot arī skoliņās, bērnu dārzu grupiņās, caur to iemācot bērnus dalīties, palīdzēt, atbalstīt tos, kuriem iet visgrūtāk. Tajā pat laikā to visu iemūžinot bildēs, tādejādi motivējot arī citus atbalstīt un dalīties. Uzrunāju arī uzņēmumu komandas savā darba vietā ierīkot kādu grozu, kur katrs tur var iemest pa kamolītim.

    Tas nekas, ka nāk jau pavasaris, adīšanas prieks ir neizsīkstošs un centra ļaudīm lieliska laika pavadīšana, kopā būšana, tērzēšana un brīdis, kad tiek aizmirst par veselības problēmām un raizēm kaut uz īsu brīdi.

    Dzijas kamolīšus lūgums nogādāt Nākotnes ielā 2, Ķekava, NSUS biedrības birojā vai var sūtīt pa pastu un uz pakomātiem Ķekavā. Saziņai 26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

    Tiek domāts par kamolīšu ziedošanas punktu arī Rīgā.

Paldies!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location