ziedo

    It kā svētku laiks ir aiz muguras, bet NSUS biedrībā viss turpinās joprojām - tiek gatavotas dažādas dāvaniņas, gan lieliem, gan maziem. Praktiskas dāvaniņas, noderīgas mazajiem skolas gaitās, savukārt lielajiem ikdienā.

    No rīta devāmies arī uz lielveikalu nopirkt dažādas zāļu tējas, kafijas un daudz saldumus, lai savukārt to visu varētu likt iekšā dāvaniņās. Čaklākais no mums, konču pirkšanā, bija mazais Kristiāns. Salasīja gandrīz visus konču maisiņus pilnus un bija par to sajūsmā, ka neviens neierobežo vēlēšanos pašam visu izdarīt.

    Šodien bija nepieciešams pārbaudīt gan "ABN Shoebox 2017" projektā no Lielbritānijas atnākušās dāvaniņas, sagatavot no ziedojumiem papildus dāvaniņas Maldienas pansionātam un sagatavot jaunas dāvaniņas senioriem, kuras nedaudz pēčāk dosies ciemos ne tikai uz pansionātiem, bet arī pie vientuļajiem un trūcīgajiem vecajiem cilvēkiem visā Latvijā.

    No Lielbritānijas atceļoja ne tikai gatavas dāvaniņas, bet arī daudz dažādas ekstra lietas - rotaļlietas, kancelejas preces, gardumi, kas šodien tika sapakotas kastēs un izveidotas gatavas dāvaniņas trucīgo ģimeņu bērniem. Kopskaitā šodien sanāca 51 Shoebox dāvaniņa.

    Savukārt Madlienas pansionātam sagatavojām 24 dāvaniņas un papildus vēl 35 jaunas dāvaniņas senioriem. Vēl jau mums pietrūka saldumi, tējas, un citi nieciņi, lai pabeigtu pakošanu, bet tam ir laiks un gan viss tiks sapirkts tuvākajā laikā.
    Kopsakaitā šodiena mērāma ar 109 dāvaniņu kastēm gan lieliem, gan maziem.

    Prieks un pateicība par čaklajiem palīgiem - lieliem un maziem, kuri atsaucās uz manu aicinājumu. Man vienai tas būtu ļoti ilgs process, jo dāvaniņu sagatavošana nav joka lieta. Patiesībā laikietilpīgs un atbildīgs darbiņš.

    Liels paldies par palīdzību Tatjanai Lucenko ar dēliņu Kristiānu!
    Liels paldies Santai Nagobadei un Ilzei Studentei par atbalstu dāvaniņu tapšanas procesā.
    Liels paldies ABN komandai un "Shoebox 2017" projekta dalībniekiem par sarūpētajām dāvaniņām.

Darbojāmies no 10:30 - 15:00

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja


   

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location