ziedo

    Šodien (06.02.2018.), pirmie divi datorkomplekti (stacionārais dators, monitors, klaviatūra, pele - lietoti) aizceļoja pie ģimenēm - Ķekavas novadā pie Daces ģimenes, kurā aug divas meitiņas un Bauskas novadā pie Tatjanas ģimenes, kurā aug divi dēliņi.

    Šie datorkomplekti tika noziedoti NSUS biedrībai decembrī un janvārī, no diviem dažādiem uzņēmumiem. Saņemot biedrībā datorus, tos nācās pārbaudīt, novērst problēmas un tagad tie ir gatavi kalpot jaunajiem saimniekiem un saimniecēm.

    Pateicoties manam brālēnam, Agrim Ezeriņam, notika datoru pārbaude un sagatavošana turpmākam darbam.
    Kā arī paldies uzņēmumiem par atbalstu!

Prieks, ka kopā spējām atbalstīt ģimenes un skolas vecuma bērnus arī šajā jomā. Vēl ir pieejami datorkomplekti. Sazināties ar NSUS biedrību.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ģimenēm nodotie datorkomplekti

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv