ziedo

    NSUS biedrībā pagājušā gada beigās un šī gada sākumā, kā ziedojums, ienāca 7 datorkomplekti (lietoti) no diviem uzņēmumiem. Datorkomplekts - stacionālais vertikālais dators, monitors (plakanais), klaviatūra, pele, nepieciešamie vadi. Tādi komplekti ir vairāki.

    datori

Ilustratīva bilde

    Datorkomplekti tiks pārbaudīti, lai būtu labā tehniskā stāvoklī un gatavi turpmāk kalpot saviem jaunajiem saimniekiem un saimniecēm, lai palīdzētu mācībās mājās un nebūtu jāiet uz bibliotēku (katru reizi), lai izpildītu kādus mājas darbus, kurus var paveikt pateicoties datoram.

    Ja zini kādu bērnu, jaunieti vai ģimeni ar skolas vecuma bērniem, kuriem tas būtu nepieciešams, padod ziņu NSUS biedrībai.
    Datori tiks piešķirti tikai tiem, kam patiešām tie nepieciešami - trūcīgās / maznodrošinātās (arī bez oficiāli piešķirtā statusa) ģimenes un skolēni. Saņemot datoru, jāparaksta ziedojuma akts. Katrs gadījums tiks izskatīts individuāli. Datorus biedrība nepiegādās uz mājām, tiem būs jābrauc pakaļ pašiem. Kā arī datora uzstādīšana mājās ir pašu spēkiem, pieaicinot paziņas vai draugus, kas saprot šīs tehnoloģijas. Ja tādu iespēju nav, tad par to informēt NSUS biedrību savlaicīgi.

    Aicinu sociālos dienestus apzināt šādu nepieciešamību un informēt par to NSUS biedrību, kā arī skolotājus, kuri labi pārzin paspārnē esošos skolas un klases bērnus, jauniešus un nojauš to materiālās iespējas (NEiespējas).

Pieteikumi:
1. Daces ģimene (pieteicās 30.01.2018.) Ķekavas novads
2. Tatjanas ģimene (pieteicās 31.01.2018.) Bauskas novads
3. Ilgonis V. Ķekavas novads
4. ...

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (3)

  Attachments
 

31.01.2018. Pieteicās Tatjanas ģimene no Bauskas novada

  Attachments
 

30.01.2018. Pieteicās Daces ģimene no Ķekavas novada

  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location