ziedo

    NSUS biedrība steidzami meklē biroja telpas Rīgā, centra rajonā vai nedaudz nostāk no centra - 1 st. līdz 2 st., ap 35 m2 - 50 m2, siltas (ideāli, ja saulainas, vieglāk domājas tādās), viegli piebraucamas ar auto, pieejamas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iespēja papildus mazai noliktavai līdz 50m2, īslaicīgai mantu novietošanai, bez mēbelēm. Biedrība nevar pagaidām maksāt lielas nomas maksas, bet simboliska samaksa būtu iespējama.
    Esošās telpas, Nākotnes ielā 2, Ķekavā NSUS biedrībai ir jāatbrīvo jau 05.05.2018.

    Būtu pateicīga, ja kāds uzņēmējs piedāvātu telpas savā uzņēmumā, ja tādas patlaban ir brīvas un vēlas ziedot labajiem darbiem. Telpas varētu būt arī kādā no industriālajiem rajoniem, kuros ērta piekļuve ar auto un auto novietošana stāvēšanai.

    Biedrības birojā bieži notiek dažādi pasākumi, "talkas dienas" dažādu NSUS labdarības projektu ietvaros, kā arī tikšanās ar sadarbības partneriem, ziedotājiem un tiem, kuriem nepieciešams atbalsts ikdienā.

    Iemesli:
1. Ziedotājiem ērtāka nokļuve NSUS biedrībā, dažādu projektu ietvaros
2. Piekļuve cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
3. Reducējas izmaksas saistībā ar degvielu gan biedrībai, gan atbalstītājiem
4. Dažādu nepieciešamo institūciju un sadarbības partneru tuvums
5. Ērtāka biedrības atbalsta saņemšana

    Biedrībai ir SLO statuss. NSUS biedrība darbojas pa visu Latviju - ap 40 novadi. Telpu noma nepieciešama vismaz uz gadu ar iespēju termiņu pagarināt.
    Zinu, ka šāda iespēja ir "deficīta prece", bet, ja nu notiek brīnums ...... un kāds sadzirdēs, tas būtu lieliski!

    Ja ir iespējas, būšu pateicīga par atbalstu un izskatīšu visus piedāvājumus! Iespējams, kāds no NSUS biedrības partneriem var ko tādu piedāvāt!

    Vairāk par NSUS biedrību ciparos:
1. 2015. gads
2. 2016. gads
3. 2017. gads

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location