ziedo

    NSUS biedrībā, ik pa laikam (ne bieži) Latvijas pastā pienāk sūtījumi (pakas, lielās aploksnes), kurus nav iespējams atšifrēt un tas nozīmē, ka par paku biedrībā nav informācijas, ka tādai jāpienāk, kā arī pakā nav nevienas zīmītes, e-pasta sarakstes izdrukas, kas apliecinātu pakas saskaņošanu.

    Tas, ka uz sūtījuma ir atpakaļadrese (ne vienmēr), tas nenozīmē, ka ar šo cilvēku uzreiz ir iespējams sazināties un noskaidrot.
    Vairumā gadījumu izdodas caur Facebook, vai atceroties saraksti, atšifrēt sūtītāju un sūtījuma mērķi, vai citos gadījumos sūtījumā atrast e-pasta saraksti un tā tik skaidrībā kas ir kas. Nesen ienāca sūtījums, par kuru man nav ne mazākās nojausmas un nav bijusi arī sarakste vai telefona saruna. Pakā atrodami lietoti sporta apavi un tas arī viss. Cilvēks Facebook tāds arī nav atrodams. Tad nu rodas jautājums - ko ar to darīt?!
    Tie sūtījumi, kuri nāk saistībā ar kādu no biedrības projektiem, tiem uz pakām vai aploksnēm ir obligāti projekta atslēgas vārdi un cita informācija, pēc kuras viss ir saprotams un atšifrējams.

    Lūgums paku sūtītājiem, ja to dariet pašu iniciatīvas vadīti - obligāti atpakaļadrese, obligāti pavadvēstule ar kontaktinformāciju un obligāti iepriekš sazināties ar NSUS biedrību un saskaņot šo sūtījumu.

Paldies par sapratni!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location