ziedo

    Hip, hip urā, 2018. gads ir klāt uz viss turpinās - lielie iepirkumi lielveikalos un dāvaniņu gatavošana notiek arī šajā gadā un vēl notiks visu janvāri. Šodies bija neparasta talkas diena, jo piedalījās divas komandas - NSUS biedrības komanda un Valsts augu aizsardzības dienesta komanda (VAAD).

    Veikalā "Drogas" (Ķekava), NSUS biedrību jau atpazina, jo tas bija jau otrais lielais iepirkums un veikala darbinieces/kasieres nāca palīgā, kā arī pie kases jau mums ir izstrādājusies sadarbība, kā tiek uzskaitīta prece, kopējiem spēkiem. Savukārt mēs ar Tatjanu saņēmām dāvaniņas par to, ka daram labos darbiņus un tas bija ļoti patīkami. Dāvaniņa redzama pēdējā bildē, galerijā.

    Arī veikalā "Maxima" norēķinājos ar precēm pie tās pašas kasieres, pie kuras tas bija iepriekšējā iepirkumā un kasieres skaļi paziņoja savām kolēģēm, ka šāds iepirkums jau bija arī iepriekš un viņa zin, kam tas domāts. Esam pamanīti!

    NSUS biedrības Rūķi gatavoja dāvaniņas par saziedoto naudu un tās, kurām neviens nepieteicās un tādu ir un bija ļoti daudz. Uz šodienu nepieteiktas bija ap 400 dāvaniņas, savukārt VAAD komanda uzņēmuma ietvaros bija savākusi ziedojumu naudu un par to iegādājās dāvaniņas SAC "Ziedugravas" un to pakošana notika šodien NSUS birojā.

    Tāda dubultā talka vēl NSUS biedrībā nebija notikusi. Šodiena pierādīja to, ka tas ir iespējams un ka neviens nevienam nemaisa un visu var izdarīt krietni ātrāk un vairāk. NSUS Rūķi sagatavoja  70 jaunas dāvaniņas un tās paredzētas SIA "Pansionāts Rokaiži" lielai daļai un SAC "Tērvete" lielai daļai. VAAD sagatavoja 107 dāvaniņas SAC "Ziedugravas iemītniekiem.

    Liels paldies visiem ziedotājiem, kuri atsaucās manam lūgumam un ieskaitīja naudiņas lai būtu iespējami šie divi lielie iepirkumi, no kuriem tika sagatavotas dāvaniņas.

    Liels paldies NSUS biedrības Rūķiem - NSUS  biedrības Bauskas koordinatorei Tatjanai Lucenko un Santai Nagobadei par palīdzību!
    Liels paldies Valsts augu aizsardzības dienesta komanda (VAAD) komandai par atbalstu - Divas Daces, Jevgeņija, Aivija, Jānis, Ruslans un Aleksis

Talkas diena no 10:00-16:00
350,00 EUR NSUS iepirkums

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location