ziedo

    Šodien tika atvērtas pirmās lielās dāvaniņu kastes, kuras atceļoja no Lielbritānijas un kuras, projekta ietvaros, gatavoja Ziemassvētku vecīša darbnīcas atbalstītāja Sarika Intepa un viņas komanda.

    Sarika ar komandu projektā piedalās jau otro gadu pēc kārtas. Dāvaniņu gatavošana tika pieteikta Rokaižu pansionātam un divām Engures novada trūcīgajām ģimenēm.

    Kopskaitā tika sagatavotas 28 dāvaniņas gan senioriem, gan bērniem. Dāvaniņas no Lielbritānijas tika sūtītas vienkāršos iepirkuma maisiņos, lai jau Latvijā, NSUS biedrības birojā tās pārpakotu pielāgotās kastēs, ko NSUS biedrībai piešķīra Latvijas pasts. Kā arī Sarika ir sagatavojusi daudz rezerves sastāvdaļas - saldumus, higiēnas preces un citus sīkumiņus, kuri tiks likti papildus dāvaniņās.

   Liels paldies Aldim Dzirkalim, kurš atbalstot projektu, dāvaniņu sūtījumu nogādāja Latvijā bez maksas.
   Liels paldies Sarikai un viņas komandai (Angela Pauce, Maruta Zvana, Janis Riekstins, Magda Dombrovska, Aivita Širmane, Jana Rambo, Artis Zvans) par atbalstu šajā svētku laikā, jau otro gadu pēc kārtas.

   Vēl ir daudz dāvaniņu, tai skaitā no Lielbritānijas, kuras tiks pārpakotas tuvākajā laikā, jo darba biedrībā ļoti daudz un tik ātri pakošana nenotiek.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location