ziedo

    Būšu atklāta!
    Jo tālāk, jo biežāk saskaros ar cilvēku neapmierinātību ..... to cilvēku, kuri vēlas piedalīties manas labdarības biedrības projektos. Tāda neizprotama tendence parādījusies. Nav skaidrs, kāpēc!? 1 no 100 noteikti būs ar kaut ko neapmierināts.

    Saņemu pārmetumus, ka nav ātri atbildēts uz e-pastu, nav atzvanīts uz neatbildēto zvanu, pašiem jānes dāvanas uz manu biroju, nav tā vai citādi pievērsta pietiekama uzmanība, lieku lasīt projektu noteikumus un tikai tad uzdot neskaidros jautājumus, utt.

    Tad nu saku 100to reizi, ka dienā, kad tika nodibināta NSUS labdarības biedrība (2015. gada janvāris), tās paspārnē bija 1 centrs – Bērnu nams ar 65 iemītniekiem, kā arī pāris desmiti atbalstītāju, viens projekts un biedrību vadīju es viena pati.

    Jautāsiet, kas maniījies? It kā jau nekas, tikai pēc trīs gadiem biedrībā ir ikdienā 25 aktīvi projekti, paspārnē vairāk, kā 40 centri un tūkstošiem projektu dalībnieku/atbalstītāju no vismaz 25 pasaules valstīm, kā arī jau paveikti vairāk, kā 170 labdarības projekti ...... un .....joprojāt to vadu viena pati.

Teiksiet, ka tas tāds sīkums?!

    Ja es neatbildu uzreiz uz e-pastu, telefona zvanu, nevaru satikties klātienē, nevaru Jums veltīt nedalītu uzmanību, nepalīdzu nest dāvaniņas no Jūsu auto, tad varat minēt, ko es daru un te ir varianti:

 1. Runāju ar kādu no atbalstītājiem pa telefonu (mēdz būt ilgas sarunas);
 2. Rakstu kādam e-pastu ar skaidrojumiem par projektiem
 3. Tiekos ar kādu no atbalstītājiem birojā vai ārpus biedrības biroja
 4. Pakoju dāvanas
 5. Saņemu dāvanas
 6. Nododu dāvanas
 7. Esmu izbraukusi pusdienās, kas notiek reti
 8. Braucu ciemos uz kādu no centriem visā Latvijā
 9. Esmu online sapulcē (Skype) ar saviem ārpusLatvijas sadarbības partneriem
 10. Tiekos kādā no valsts vai pašvaldības iestādēm
 11. Gatavoju svarīgas atskaites vai prezentācijas
 12. Vadu kādu labdarības pasākumu tieši kādā centrā, kādā Latvijas novadā
 13. Utt.

    Jā, Jums būs jāpagaida mans atzvans vai jāatgādina par sevi nedaudz vēlāk, pat, ja esmu pamanījusi Jūsu iezvanu un paspējusi nosūtīt automātisko sms. Telefonā ienāk vairāki desmiti zvani dienā un vienu zvanu pārklāj nākamais un nākamais.

    Ja uzreiz nav atbildes uz e-pastu, tad jā, Jums jāgaida, kamēr tas atnāks un tikai tad Jūs varat sākt darboties katrā konkrētā projektā. Ja nav atbildes vairāk, kā divas dienas, tad Jums ir jāpainteresējas par iemeslu un par sevi jāatgādina, jo tīri cilvēcīgi mēdzu palaist garām lielajā e-pastu kaudzē.

    Ja nevaru ar Jums satikties, kad vēlaties nodot dāvaniņas vai sapnīšus, tad Jums patstāvīgi jānogādā birojā, jo tāda iespēja ir un nav jāceļ pretenzijas, ka es Jūs nesagaidu. Ir reāla iespēja nodot ziedojumus 24/7 bez manas klātbūtnes.

    Ja saku, ka nav kas nes dāvaniņas no Jūsu mašīnas, tad nav un par to Jums jādomā pašiem, nevis jādomā, ka tagad sūtīšu Jums krāvējus, lai palīdz.

    Ja Jūs esat iekļuvis “dzīvajā” rindā, kad pirms Jums ir atbraucis pie manis kāds no Latvijas aprūpes centriem un saņem dāvaniņas, tad Jums pacietīgi jāgaida, kad pienāks Jūsu rinda – nodot dāvaniņas vai parunāties. Ja nav laika, tad dodaties prom un sazinaties ar mani citā laikā ar iespēju parunāt un padzert kafiju.

    Viss ir baigi vienkārši – neviens nav prioritāte, visi ir vienlīdzīgi un man ir laika tik cik ir un ne kripatiņu vairāk.

    Ja vēlaties nākt ciemos, parunāt, padzert kafiju, tad jāpiesakās laicīgi un es to visu lieku kalendārā, lai nepārklājas. Ja pieteikuma nav, tad brīdī, kad esat klāt, ir tā, kā ir.

    Jā, ir pienācis tas laiks - lai tiktos ar NSUS biedrības pārstāvi – mani, ir jāpiesakās laicīgi..... un te man parādās smaids .... neesmu jau nekāds prezidents, bet noslodze ir milzīga un plānošana ir pirmā vietā, citādi rodas haoss un to es nevaru pieļaut un nepieļaušu.

    Ja viss iepriekš rakstītais nav saprotams un Jums ir pretenzijas pret to, ka nevarat uzreiz sazvanīt mani, nav e-pasta sekundes laikā, ka nevaru veltīt nedalītu uzmanību, ja nav saplānots, nepalīdzu Jums nest dāvaniņas, tad lūdzu nepiedalieties manas labdarības biedrības projektos un meklējiet citas iespējas.

    NSUS biedrība ir ļoti strauji izaugusi, bet tajā pat laikā nav iespējas noalgot sekretāri, krāvējus, administratorus, kas veltītu Jums uzmanību un palīdzētu. Esmu tikai es – Līga Uzulniece, NSUS biedrības vadītāja un viss pārējais vienā personā un nav citu cilvēku, jo tam nav finansiālu iespēju.

    Ja tomēr esat nolēmuši piedalīties manos labdarības projektos, tad Jums nepieciešama pacietība, plānošana, labs noskaņojums un liekiet malā neapmierinātību, citādi tās lietas nestrādās.

    Ceru, ka izlasījāt, apdomājāt un pieņēmāt lēmumu. Vai varbūt dibiniet savu labdarības biedrību un tad darbosjaties saskaņā ar savām prasībām.

Paldies visiem, kas to saprot un ikdienā rēķinās ar to, kā ir un ir pacietīgi, atsaucīgi un atbalstoši.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location