ziedo

    Kad saņēmu zvanu no ilggadēja sadarbības partnera Dzintara Liepiņa (Arkolat), nenoticēju tam, ko dzirdēju: "Līga, Tu vari atbraukt uz Arkolat un izvēlēties jebkādu preci konkrētas summas ietvaros, ko mēs ziedosim Tavai biedrībai".

    Es pārjautāju: "Vai patiešām?", jo likās, ka esmu ko pārklausījusies.

    Tā nu bija pienākusi diena (šonedēļ), kad ierados lielajā noliktavā un jutos, kā bērns, kuru ielaiž mantu veikalā un saka - ņem ko gribi! Un tu saproti, ka tas nav nemaz tik viegli. Nav viegli izvēlēties preci, kurai ir jāatbilst mērķiem - kādam no biedrības projektiem un projektā nepieciešamajam - Ziemassvētku vecīša darbnīcai vai Eņģeļa pasts ".... arī vecie cilvēki sapņo".
    Tā, kā NSUS biedrībā ir vairāki projekti, kuru ietvaros tiek gatavotas dāvaniņas senioriem un bērniem visā Latvijā, tad nedaudz padomājot bija skaidrs, kas ir jāskatās un kas būs tas nepieciešamais, ko izvēlēšos.
   
    Pārsvarā tika izvēlētas ļoti daudz skaistas un dažāda tilpuma krūzītes, kā arī termokrūzes, galda piederumi (karotītes, nazīši, dakšiņas, lielās karotes), sulas glāzes, dažādi kafijas trauku komplekti, trauku komplekti bērniem ar Elzas tematiku, utt. Kā arī pašai biedrībai lielais termoss, kad notiek dažādi pasākumi, kafijas trauku komplekti un ūdens/sulas glāzes.

    Četri pilni rati līdz malām un izvēle izdarīta. Godīgi - tas nav viegls darbiņš!

    Liels paldies par atbalstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location