ziedo

      Lēnām sākās gatavošanās 4. Ziemassvētku vecīša darbnīcai un ar lielu ticību, ka tā darbosies pilnā sparā ........ un darba būs milzum daudz :)
    Tikko padomāju, ka jau plānojas 4tā darbnīca.......wow, nu gan laiks skrien.....

    NSUS labdarības biedrība aicina uz sadarbību labdarības projekta ietvaros:
    Pārtikas un nepārtikas preču ražotājus (LV), kosmētikas un ķermeņa kopšanas produkcijas ražotājus un izplatītājus, arī apsveikuma kartiņu un iepakojuma ražotājus, mīksto mantiņu ražotājus (ar roku darinātas rotaļlietas), tekstīlju ražotājus (spilveni, spilvendrānas, utt.), kuri gatavi piedalīties un dalīties ar savu produkciju, ziedojot to NSUS biedrībai, lai varētu veidot dāvaniņas, kuras aizceļos uz pansijām, aprūpes centriem, bērnu namiem un kopskaitā plānojas ap 2000-2500 vienības (milzīgs izaicinājums). Vecuma grupa būs - no pāris mēnešiem līdz 100 gadiem vismaz.....


    Šis projekts biedrībā notiks jau 4to reizi pēc kārtas un apjoms plānojas 4-5x lielāks, kā iepriekšējos svētkos, līdz ar to Jūsu atbalsts būtu ļoti nepieciešams.
    It kā jau Ziemassvētki vēl tālu, bet gatavošanās un plānošana lēnām notiek, jo tas ir ilgs un komplicēts projekts, līdz gatavās dāvaniņas nonāks pie sava jaunā saimnieka vai saimnieces.

    Ja esi gatavs sadarbībai, padod ziņu. Savukārt, ja zini kādu uzņēmēju, kurš labprāt piedalītos, tad pastāsti viņam par šo iespēju.
    Uz šodienu jau ir uzsāktas sarunas ar dažiem potenciālajiem sadarbības partneriem ........ par tādu vari kļūt arī Tu! :)

    NSUS biedrībai ir SLO statuss, kas uzņēmējam sniedz nodokļu atlaides, kā arī noteikti pastāstīšu par Tevi un Tavu uzņēmumu projekta rakstos un rakstos par pasākumiem, kuros cilvēki visā Latvijā saņems šīs dāvaniņas un Tava uzņēmuma logo tiks izvietots NSUS biedrības mājas lapā, sadarbības partneru sadaļā.

    NEPIECIEŠAMS: saldumi, parfimērija, kosmētika, saimniecības preces, ilgtermiņa pārtika, tekstīlijas, kanceleja, sveces, apsveikuma kartiņas, vitamīni (acīm, kauliem, sirdij, imunitātei, atmiņai, utt.), rotaļlietas attīstošās (dabīga koka), rotaļlietas (mīkstās, puzles, spēles), iepakojums (kastes, maisiņi), higiēnas preces, krūzītes.

    Savu dalību jau apstiprinājuši sekojoši uzņēmēji: L'Oréal Baltic, STENDERS, ....

PIEVIENOJIES PROJEKTA LAPAI UN PAŠAM PROJEKTAM ARĪ TU!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Projekta idejas autore
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444
SLO statuss

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location