ziedo

    NSUS labdarības biedrība ir mans sociālais projekts, sociālā platforma uz kuras veidojas dažādi labdarības projekti, kuru ietvaros tiek atbalstīti tie cilvēki, kuriem nepieciešama operatīva palīdzība vai atbalsts un uzmundrinājums ilgtermiņā (bērnu nami, aprūpes centri, pansionāti, privātpersonas).

    17 gadu laikā un tieši pēdējos 3 gadus esmu dzirdējusi un saņēmusi daudz jautājumus par to, ka cilvēki vēlas piedalīties labdarībā bet nezin kā to iesākt, vai arī cilvēkiem ir bailes spert pirmo soli tās virzienā. Jā, tas nav viegli, jo tam visam nepieciešams nospraust mērķi, saņemties drosmi un spert pirmo soli un ne visiem tas izdodas bez nelielas palīdzības.

    Tajā pat laikā cilvēki saka, ka ja būtu kāds, kurš uzņemas iniciatīvu, vadību, tad nu labprāt piedalītos, tikai neko neorganizētu. Tas ir saprotams, jo ne visiem ir organizatora spējas un drosme uzrunāt citus. Toties daudziem ir vēlme vienkārši piedalīties, kas jau ir daudz.

    Tad nu es nolēmu veidot šo platformu “NSUS labdarības biedrību” un savukārt cilvēkiem ir iespējas izvēlēties, kurā no projektiem viņi grib un var piedalīties.

    Ļoti daudzi to izmanto un startē arvien jaunos NSUS projektos gadu no gada. Kāds, pēc mana ieteikuma jau pats sācis darboties savā sociālajā platformā un vada savus labdarības projektus. Tas ļoti priecē, ka caur NSUS projektiem un dalību tajos, dzimst arī cilvēku personīgie projekti un pat labdarības biedrības.

    NSUS biedrībā katrs no Jums var atrast sev tuvāko projektu, kurā piedalīties un iepriecināt kādu. Vai tas ir kāds vēstuļu nosūtīšanas projekts, kādas dāvaniņas sagādāšanas projekts vai arī kāds projekts dabā, kur jādodas uz vietas uz pansionātiem un aprūpes centriem, kā arī palīdzība tieši NSUS biedrībai ikdienā. Ik katrs var atrast sev piemērotāko projektu, kurā piedalīties ik pa laikam.

    Galvenais ir vēlēšanās darīt ko labu, tad arī atradīsies kā, kur un kam. Attīstiet savu vēlmi darboties un neļaujiet tai nodzist, kā arī neatlieciet šo domu, ja reiz tāda ienākusi sirdī. Droši rakstiet un jautājiet un Jums taps dota atbilde un iespēja, savukārt pārējais atkarīgs tieši no paša.

Izmanto iespēju un radi prieku tiem, kuriem tas visvairāk vajadzīgs tieši šajā brīdī!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location