ziedo

     PROJEKTS AKTĪVS

    Francijā tiek plānota uzkrauties 2. NSUS biedrības multifunkcionālo mēbeļu krava šajā gadā ar Francijas kravas Numuru ____ / NSUS krava Nr. 4.     Krava ceļos uz Latviju un plānota tieši NSUS biedrības noliktavā. Kravā būs multifunkcijonālās gultas, matrači, krēsli, funkcionālie galdi, skapīši, mīkstās mēbeles, ratiņkrēsli, atbalsta ierīces, podkrēsli, elektriskie ratiņkrēsli, ēdamgaldi, pamperi un citas lietas, kuras ļoti nepieciešamas centru ikdienā.

    Plānots saņemt sūtījumu līdz 30.07.2017. (datums var mainīties). Saņemtais sūtījums ir ziedojums no Francijas Aima biedrības, apmaksa tikai par kravas transportēšanu no Francijas uz Latviju.

    Aprūpes centri, pansijas var pieteikties uz šo sūtījumu (konkrētām mēbelēm), nosūtot e-pastu ar detalizētu uzskaitījumu, kas ir tieši nepieciešams. Šoreiz, atkāpjoties no pieteikšanās noteikumiem, var pieteikt mazāk kā 1/2 kravu - var pieteikt tikai konkrētas mēbeles (piemēram: 5 gultas, 3 galdiņus, 2 ratiņkrēslus, utt.).

    Ziedojuma kravas saņemšanas noteikumi šeit

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location