ziedo

    NSUS labdarības biedrība jau kādu laiku darbojas "BŪT VAI NEBŪT" režīmā un tas nozīmē to, ka šobrīd lūkojos pēc finansiālajiem ATBALSTĪTĀJIEM biedrības pastāvēšanai un izaugsmei.

    Kā jau esmu rakstījusi agrāk, tad ikdienā ir nepieciešamas finanses biedrības administrācijas izdevumiem un tie ir un būs, ja biedrība turpinās darboties (tai skaitā degviela, jāmaina vecais dators, utt.).

    Es nesūdzos, jo tā bija mana izvēle dibināt šo biedrību, bet ....... redzot kā tas viss ir izaudzis gandrīz 3 gadu laikā un redzot to, cik cilvēkiem ir bijis iespējams palīdzēt, iepriecināt, atbalstīt, utt., būtu žēl, ka nāktos pielikt punktu tam visam.....

    UZRUNĀJU LIELOS UZŅĒMUMUS/UZŅĒMĒJUS - varbūt/iespējams/ja nu Jūs varētu ATBALSTĪT NSUS biedrības ikdienu finansiāli, kas savukārt ļautu man turpināt iesākto, lai radītu prieku, atbalstu tiem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams.

Ja sadomājiet nākt palīgā, būtu patiešām pateicīga, jo tas ir mans SIRDS DARBS!

Tiem, kuri izrādījuši interesi par atbalstu un ziedojumu, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV23HABA0551039592287
Pamatojums: NSUS biedrības pastāvēšanai
______
PayPal: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pamatojums: NSUS biedrības pastāvēšanai

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444
Biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss (SLO).

p.s. NSUS karte un 2016. gada padarītais skaitļos..... ja tas palīdzēs pieņemt lēmumu par atbalstu!

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location