ziedo

    Jau kopš NSUS labdarības biedrības dibināšanas brīža (2015. gads) tika meklēta neliela programma, kas piedāvā CRM iespējas, grāmatvedību, ko varētu izmantot labdarības biedrības ikdienas grāmatvedības un klientu datubāzes veidošanai, datu apstrādei.

    Iespēja lietot programmu, kura glabājas uz servera un ir piekļuve vairākiem lietotājiem vienlaicīgi. Tika meklēti programmu izstrādātāji, kuri var šādu "mazo programmiņu" salikt no saviem, jau izstrādātiem moduļiem, jeb radīt jaunu "MINI CRM" produktu, kas būtu domāta tieši labdarības biedrībām.

Svarīgie nosacījumi bija:
1. Klienti - uzkrājas visa statistika, kas ar klientu (ziedotāju, ziedojuma saņēmēju) ir noticis - zvani, ziedojumu saņemšanas, utt.
2. Projekti
3. Grāmatvedība - kreditori, debitori
4. Kalendārs
5. e-pasta automātiskās izsūtīšanas iespējas
6. un citas mazās extras

scoro1

    Pēc 3 gadiem ir noticis brīnums, jo NSUS biedrība maijā ir ieguvusi šādu programmu, kas ir vairāk, kā bija nepieciešams un ļoti noderīgs instruments biedrības ikdienas darbā. Biedrība šo gadu laikā ir izaugusi gan projektu, gan sadarbības partneru, ziedojuma saņēmēju un ziedotāju ziņā un ir audzis informācijas un datu apjoms.
    Jau maija vidū ar mani sazinājās Vigants Lesausks (Area Manager Eastern Europe) un drīzumā tikos ar Scoro programmas pārstāvi Budimiru Kluvaku (Country Manager Latvia) klātienē, Scoro birojā Rīgā un izrunāju visu to, kas būtu nepieciešams tieši biedrības ikdienai, projektu un darbu plānošanai. Viss nepieciešamais un vēl vairāk bija iespējams.

    Programmas ieviešana patlaban notiek ar Sandas Blomkalnas (Onboarding Specialist) palīdzību un ieviešanas process vēl turpināsies, kamēr programma pilnībā tiks pielāgota biedrības vajadzībām.

    Scoro lietoju jau kopš pirmās tikšanās ar Scoro pārstāvjiem un varu teikt, ka tā man sniedz daudz un dažādas iespējas biedrības pārvaldībā:
1. Projekti - Projekti ievieš kārtību manā darbā
2. Kalendārs - Gudrāks veids, kā plānot manu un biedrības laiku
3. Uzdevumi - Uzdevumi palīdz darbus pabeigt ātrāk
4. CRM - biedrības klientu un piegādātāju attiecības
5. Piedāvājumi - Redzu visus darījumus vienkopus
6. Finanses - Vienkārša rēķinu un izdevumu pārvaldība
7. Atskaites - Uzlabotas atskaites dažu klikšķu attālumā
8. Integrācija - Integrācija ar dažādiem rīkiem
9. Pielāgošana - Pielāgoju jebkuru vietnes sadaļu

    Scoro ir ļoti elastīgs instruments un līdz ar to ir iespēja pielāgot un optimizēt uzņēmuma procesus no dažādām nozarēm.
    Lēnām papildinot programmu ar biedrības ikdienas operatīvajiem datiem un datubāzēm, jau ir saskatāma "NSUS bilde" kopumā, kas ļoti atvieglo ikdienas darbu un plānošanu.

Liels paldies Scoro komandai par operativitāti un atbalstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

p.s. 25.05.2017. Raksts ir saskaņots ar SCORO, Budimiru Kluvaku (Country Manager Latvia)

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location