ziedo

    Jau kopš 2000. gada darbojos labdarības jomā. Līdz NSUS biedrības dibināšanai darbošanās bija krietni retāka, toties līdz ar biedrības dibināšanu projekti ir jūra un tā jau vairāk, kā 3 gadi.

    Es piedāvāju iespēju katram piedalīties labdarības projektos caur projektu izziņošanu, kuri vēlas to, jo paši taču nedz dibinās biedrības, nedz tā īsti zin kam palīdzēt.

    Esmu ļoti daudz reizes dzirdējusi, ka apsola piedalīties, apsola ziedot, apsola šo un to ...... bet tad pazūd, jeb aizmirst, jeb cits ir kas svarīgāks.
    Es noteikti nevienu par to nenosodu, neturu ļaunu prātu, gribu tikai pateikt vienu - es 1x piedāvāju un 1x atgādinu un tad jau tas paliek Tavā ziņā. Es nelūdzos un nevienam neskraidu pakaļ. Es vienkārši nākotnē šiem cilvēkiem vairs neuzticos......

    Labdarība ir sirds lieta un reālo/apzināto iespēju lieta un te nestrādā solījumi, te strādā tikai reāla rīcība ...... pirms soliet, izvērtējiet savu laiku, finanses un iespējas. Līdz ar doto solījumu Jūs maldiniet gan mani, gan to cilvēku, kuram nepieciešama operatīva palīdzība..... un tas nav forši....

Paldies par sapratni!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības dibinātāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location