ziedo

    Šodien tikos ar AIMA biedrības pārstāvjiem, visiem pārstāvjiem, kuri ieradušies Latvijā un apceļo tos aprūpes centrus un pansijas, kuros nonākušas ziedojuma kravas - multifunkcionālās medicīniskās mēbeles un mīkstās mēbeles, kā arī citus centrus ar kuriem AIMA sadarbojas.

    Pirmā tikšanās notika 10. maijā, kad detalizēti izrunājām par situācijām, kādas ir Latvijā un NSUS biedrības paspārnē esošajos centros un to, kas ir visnepieciešamākais NSUS biedrībai ikdienā.

    nsus fr ergliIntas kundze (otrā no kreisās puses), Sigrid (pirmā no labās puses), Līga Uzulniece (trešā no kreisās puses)

    Šodien parādīju sadarbības partneriem Ģimenes atbalsta centru "Dzeguzīte", kur izvietotas funkcionālās mēbeles, kā arī apciemojām abas Ērgļu novada aprūpes centra mājas. AIMA pārstāvji pārliecinājās, ka mēbeles nonākušas mērķī un gan centru iemītnieki, gan personāls ir ļoti priecīgi par ieguvumu, kas ikdienā atvieglo aprūpi un tieši guļošo cilvēku aprūpi.

    Arī šodien notika sarunas par nākotnes sadarbības modeli starp NSUS un AIMA, jo Francijas un Latvijas dažādie likumi, noteikumi un prasības atšķiras un ir dažādi "bet", "vai", kas var zināmā mērā bremzēt šīs iespējas, kā tādas. Gribās ticēt, ka izdosies vienoties par kopsaucēju un ar to būs palīdzēts ļoti daudz Latvijas cilvēkiem gan centros, gan privāti, kas ir ļoti būtiski.

    Liels paldies AIMA komandai un Sigrid par padarīto un atbalstu NSUS biedrībai līdz šim. Kā arī sirsnīgs paldies Intas kundzei (Sigrid mammai) par sirsnību mūs tikšanās un telefonu sarunu reizēs, visas iepriekšējās sadarbības laikā.

Mana diena 300 km.

Ticībā uz sadarbību arī nākotnē,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location