ziedo

    Pateicoties pansionāta "Balvi" direktorei Janai Komanei, man bija tā lieliskā iespēja 13.05.2017. apmeklēt Latvijas Pašvaldību SAc institūciju apvienības pavasara sapulci Balvos, kurā piedalījās aprūpes centru un pansiju vadītāji, sociālie darbinieki, kā arī viesi, kuru vidū biju arī es, kā NSUS labdarības biedrības vadītāja.

    LPSAIA web1

    Uz pasākumu no Madonas, devos jaukā kompānijā kopā ar Mārcienas pansionāta direktori Daci Zeili, Skrīveru novada "Ziedugravas" komandu un Ķeguma pansijas direktori Vinetu Kļavu. Ceļš no Madonas līdz Balviem paskrēja vēja spārniem, jo pa ceļam mēs runājāmies un smējāmies.

    Pasākumu atklāja dejas ratiņkrēslos, kurās piedalījās paši centra cilvēki, kas ir liela uzdrīkstēšanās un liels ieguldītais darbs. Pansionāta "Balvi" direktore Jana Komane iepazīstināja visus dalībniekus ar pansijas ikdienu, paveikto, plānoto, problēmlietām. Uzrunu teica arī Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Anita Petrova.
    Pasākuma gaitā darbojāmies dažādās "atrakcijās", ko bija sagatavojusi "Gādīguma pieredze profesionālās izdegšanas mazināšanai" Lektore Evita Petručena Mg.psych. , Mg.paed.
    Par TENA produkciju, jaunumiem un pielietošanu dalībniekiem stāstīja TENA SCA Hygiene Products SIA pārstāve Kristīne Čakstiņa, kas ir ļoti svarīga informācija pansijām un aprūpes centriem, jo ikdienā jārūpējas par ļoti daudz guļošajiem/kopjamiem cilvēkiem.

    Arī man tika dota iespēja iepazīstināt dalībniekus ar NSUS biedrības lielākajiem atbalsta projektiem un iegūt pieredzi, kā arī vērtīgu viedokļu apmaiņu. Uzaicināju visus centrus uz sadarbību arī perspektīvā, jo nepieciešamību daudz un iespējams, ka daļu no tām varēsi atrisināt kopā. Kā arī uzaicināju visus centrus piedalīties Eņģeļa pasts:«.... arī vecie cilvēki sapņo!» projektā.
   
    Pēc oficiālās pasākuma daļas devāmies pusdienās, par ko bija pasūpējusies centra direktore Jana. Viss bija gatavots ar mīlestību un kā jau Latgalei pienākas - galds bija bagātīgs un viss bija ļoti garšīgs.

    Mājup braucot, Dace mūs aizveda uz Cesvaines pili, kur es biju pirmo reizi. Tas priecē, ka darbojoties NSUS biedrībā, man ir iespēja līdztekus apceļot arī Latviju un skatīt gleznainākas vietas, kurās nekad nav būts.

    Liels paldies Dacei Zeilei, kura parūpējās par mani, aicinot braukt jaukā kompānijā no Madonas un Balviem, kā arī visām meitenēm, par jautro kopābraukšanu.
    Liels paldies Janai Komanei par sirsnīgo uzņemšanu pansionātā "Balvi".

Mana diena mērāma 500 km :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location