ziedo

    Šodien notika sen gaidītā tikšanās ar Francijas sadarbības partneriem AIMA biedrība, kas NSUS biedrībai palīdz ar ziedojumu multifunkcionālo mēbeļu jautājumā, kas tiek saņemts jau no 2016. gada nogales un nonāk vairākos Latvijas aprūpes centros un pansijās, kā arī pie privātpersonām.

    Šodien gan tikšanās laikā bija tikai puse no delegācijas, jo otra puse bija Lietuvā šo pašu jautājumu kontekstā.

    fr02Intas kundze (pa vidu)

    Sarunas laikā izstāstīju par mazo pansiju un aprūpes centru situāciju, par to, ka ir finansiālas problēmas, apjoma iespējas, utt. Pastāstīju par to, kāda patiesībā ir situācija mazajos centros, kas nepieciešams, kā būtu vēlams sadarboties, kā plānot kravas, kā plānot kravu apmaksu, kā arī par pēcapmaksas iespējām un dalītajiem maksājumiem.

    Esot Francijā, ir grūti izprast Latvijas patieso situāciju, vajadzības, iespējas. Tieši šī iemesla pēc šī tikšanās bija vērtīga. Sēžoties pie viena galda, aprunājoties realitātē, viss top arvien skaidrāks un saprotamāks. Francijas apjomi nav Latvijas apjomi un tas ir pats grūtākais, plānojot kravu piegādes un kravu saturu.

    Šajās brīvdienās (14.05.2017.) kopā ar Francijas partneriem brauksim apciemot dažus tos centrus Iršu un Ērgļu pusē, kur tika piegādātas 2 lielās kravas (120m3*2), pagājušā gada nogalē un šogad. Partneri vēlas skatīt patieso situāciju dabā, redzēt cilvēkus, kuri izmanto šo ziedojumu un redzēt, kā viņi jūtas jaunajās gultās.

   Pēc ilgās sarunas (4 h), devāmies pusdienās uz Lido un turpinājām runāties arī par sadzīviskām lietām, par NSUS projektiem kā tādiem. Francijas pārstāvji ieinteresējās par NSUS projektu "Eņģeļa pasts" un jautāja, kā viņi var piedalīties tajā. Kā arī par to, kādu vēl atbalstu varētu sniegt NSUS biedrībai ikdienā.

fr01

    Liels paldies Intas kundzei, kura ir latviete, bet jau daudzus gadus dzīvo Francijā, kur arī darbojas labdarības biedrībā, kura dod iespēju NSUS biedrībai saņemt multifunkcionālās mēbeles. Šo viņas iesākto biedrību turpina vadīt viņas meitas, ar kuru arī komunicējos ikdienā par piegādēm un to plānošanu. Arī šai ģimenei šis ir sirds darbs, ar to palīdzot tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

    Sadarbība turpināsies, plānosim jaunas kravas, vienosimies par apmaksas iespējām, dalītajiem maksājumiem, pēcapmaksām, lai palīdzība nespatājas.

    Pats svarīgākais, ka mūsu tikšanās bija ļoti sirsnīga, kā sen pazīstamiem un labiem draugiem. Šādas tikšanās ir vērtīgas un svētīgas, par ko saku sirsnīgu paldies!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location