ziedo

    Šodienas vakars tika veltīts NSUS biedrības atbalsta projektam "BRĪNUMKASTE", kura ietvaros tiek vākti ziedojumi, kancelejas preču un dažādu praktisko lietu izskatā, lai savukārt ar to varētu palīdzēt/atbalstīt tās ģimenes un bērnus, kuri nevar ikdienā to tādā apjomā iegādāties.

    Iepriekšējā nedēļā tika saņemts sūtījums no Īrijas, Smile Givers labdarības biedrības vadītājas Līgas Sedihas un viņas atbalsta komandas cilvēkiem, kuri mēneša laikā sarūpēja ļoti  daudz un dažādas kancelejas preces, lai trūcīgajām ģimenēm būtu atbalsts mazajiem bērnudārzniekiem un lielākiem skolnieciņiem.
    Sūtījums tika saņemts vairākās lielās kastēs, kompakti sapakots, kā arī daļa bija sagatavota jau gatavos komplektos. Izpakojot, biedrības biroja dīvāns un grīda ap to bija noklāta ar raibu raibām noderīgām lietiņām. Acis iemirdzējās un sirds priecājās arī man :)

   Viss saņemtais tika ļoti līdzvērtīgi sadalīts dažādās kastēs, lai katram no bērniem būtu no visa pa drusciņai un priecātos mazās sirsniņas un actiņas iemirdzētos no tā cik viss krāsains, skaists un ļoti noderīgs.

   Brīnumkastes tika veidotas konkrētām vecuma/dzimuma grupām. 3 gadi-6 gadi zēni un meitenes, 7 gadi-10 gadi zēni un meitenes = 32 Brīnumkastes.
   Kopsavilkums:
   * 3-6 zēni = 3 brīnumkastes
   * 3-6 meitenes = 3 brīnumkastes
   * 7-10 zēni = 11 brīnumkastes
   * 7-10 meitenes = 15 brīnumkastes

    Brīnumkastēs: pildaspalvas (krāsainas), zīmuļi, dzēšgumijas, flomasteri, zīmuļi parastie un krāsainie, zīmuļu asināmie, lineāli, zīmēšanas bloki, krāsainie papīri, krāsojamās grāmatas, līmeszīmuļi, zobupastas, ziepītes, zobubirstes, ūdenskrāsas, krītiņi, spēles, puzles, meiteņu lietiņas, puiku lietiņas, rokas pulksteņi, penāļi, gardumi, dekoriņi un vēl šis un tas. Papildus kastēs tika ielikts šis tas no NSUS biedrības sadarbības partneru ziedojumiem.

    Kastes sanāca "bagātīgas", praktiskas, krāsainas un brīnumu pilnas......ja tāda man būtu bijusi manā bērnībā .... cik gan priecīga un laimīga es būtu bijusi. Bet paldies manai mammai, jo man visa tāpat bija gana un mammuča sarūpēta :)

     Sūtījumā atnāca arī dažāda veida un krāsu mugursomas (statuss lietots), kas arī nonāks trūcīgo bērnu īpašumā un būs praktisks ieguvums skolas gaitām.

    Aicinu visus NSUS biedrības atbalstītājus arī pievienoties šim atbalsta prjektam, jo šis projekts ir beztermiņa un nav jāgaida svētki, jeb īpašs uzaicinājums, lai darītu labos darbiņus, vienkārši sarūpējiet arī Jūs kādu "bagātīgu" BRĪNUMKASTI un nogādājiet to NSUS biedrībā....savukārt es parūpēšos, lai tā nonāk pie jaunajiem saimniekiem - skolnieciņiem, trūcīgajās ģimenēs Latvijā (pēc vajadzības).

    Liels paldies Līgai Sedihai, Smile Givers biedrības vadītājai un viņas atbalsta komandai par ieguldījumu projektā, par sarūpēto no sirds.
    Liels paldies Kristīnei Grīnai par atalstu man un kopdarbu, šovakar sagatavojot 32 Brīnumkastes, kas mums abām prasīja kādas divas ar pusi stundas.
    Liels paldies Latvijas pasts par atbalstu, lai varētu sapakot Brīnumkastes.

   
   Šobrīt tiek plānots pasākums uz 28.05.2017. un norit sarunas ar Ķekavas novada sociālo dienestu par šīm ģimenēm, kā arī sarunas ar sadarbības partneriem par pasākuma saturu. Viss ir procesā un mums noteikti izdosies radīt prieku un pārsteigumu šiem bērniem un viņu ģmenēm kopumā :)


Ar ticību nākotnē,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location