ziedo

      Komandas darbs, kā pulksteņa mehānisms.
    Lielu "PALDIES" saku Ķekavas "Kodola" vadītājai Kristīne Grīnai un viņas uzticamajai un atbildīgajai komandai Ilgai, Intai, Ainai, Innai, Lonijai par atbalstu NSUS labdarības biedrības projektos 2016. gada nogalē un arī šodienā.

    Pateicoties Kristīnes komandai, Labie Rūķi varēja nogādāt Ķekavā, NSUS biedrības birojā dāvaniņas (projekts Ziemassvētku vecīša darbnīca 2016/2017) no agra rīta līdz ļoti vēlam vakaram, kad manis nebija uz vietas birojā. Bez šī atbalsta man būtu neiespējami saņemt visas 512 dāvaniņas un Rūķiem tās atvest tieši konkrētos biroja darba laikos.
    Savukārt Eņģeļa pasts / No Sirds Uz Sirdi projektā atnākušās vēstuļu kaudzes (ap 2000 vēstules nonāca NSUS birojā) no visas pasaules, ko veda pastnieks, tika rūpīgi sašķirojas un noliktas birojā uz galda, kad manis nebija uz vietas. Kā arī kopā priecājāmies par milzīgo vēstuļu apjomu. Arī pati Kristīne iesaistījās šajā labdarības projektā!
    NSUS biedrībai, bez atlīdzības, tika piešķirta neliela noliktavas telpa, lai 2016. gada nogalē biedrība varētu saņemt 2 lielus pārtikas ziedojumus un tos būtu kur uz laiku novietot, līdz tie tiek izdalīti pansijām, aprūpes centriem un trūcīgajiem cilvēkiem visā Latvijā.

    Arī šobrīd biedrībai ir bez atlīdzības pieejama šī mazā noliktava un tajā nonāks mazās mēbeles un drēbes, lai tālāk tās tiktu nodotas tiem, kam visvairāk nepieciešams.
    Līdz ar biroja telpu iegūšanu Ķekavas Kodolā (09.2016.), esmu ieguvusi arī lielisku atbalsta komandu, kas mani atbalsta brīžos, kad tas patiešām ļoti nepieciešams.

Arī šādi var darīt labos darbus un būt sociāli atbildīgs, palīdzot ikdienā Labdarības biedrībai ar administrēšanas un telpu nodrošinājumu, par ko saku lielu paldies!

Komandas darbs ir kā pulksteņa mehānisms, jādarbojas visiem zobratiņiem, citādi nekas nesanāks:)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location