ziedo

    Ik pa laikam pamanu un dzirdu, ka cilvēki meklē, kur var atdot drēbes un apavus, utt. kas pašiem palikušas nevajadzīgas un tās gatavi ziedot labdarībai.

    IETEIKUMS: Pirms nolemiet vest savu ziedojumu uz bērnu namiem, pansijām vai biedrībām, lūgums uzzvanīt viņiem vispirms un pajautāt, vai kas tāds ir patiešām nepieciešams.

    Noteikti, ka ir vietas/punkti, kur ņem pretī visu bez šķirošanas, bet lai vai kā, apjautājaties sākumā.
    Sarunās ar namu vadībām esmu dzirdējusi, ka cilvēki atved drēbes utt. tai pat laikā namam nemaz kas tāds nav vajadzīgs bet viņi pieklājības pēc paņem, lai neaizvainotu ziedotāju.

    Ticiet man, Jūs noteikti neesat vienīgais, kas ko tādu dara un nams nav visu mantu noliktava.
    Saku to no pieredzes. Paldies par sapratni!

    Mantas, ko atvēlat ziedojumam, obligāti: Tīras, pārskalotas (drēbes, gultas veļa), nesabojātas, nenolietotas, tehniski gatavas turpmākam darbam, drošas lietošanai, kārtīgi salocītas vai iepakotas. Ne lielākos iepakojumos, kā "RIMI" maisiņš. Ne smagi iepakojumi, viegli paceļami un pārvietojami.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Komentāri (2)

Sveicināti,man ir viens jautājums sakarā ar ziedojumiem. Es nesen pārvācos un man tagad ir viens lieks, mazlietots Lonas gultas matracis (principā jauns - mazāk kā gadu vecs), kuru es labprāt noziedotu. Bet man nav ne jausmas vai kāds šāda tipa...

Sveicināti,man ir viens jautājums sakarā ar ziedojumiem. Es nesen pārvācos un man tagad ir viens lieks, mazlietots Lonas gultas matracis (principā jauns - mazāk kā gadu vecs), kuru es labprāt noziedotu. Bet man nav ne jausmas vai kāds šāda tipa lietas maz pieņem, ar ko man jārunā un kur mans ziedojums jānogādā. Varbūt varat ko ieteikt?

Lasīt tālāk
  Attachments
 
  1.    Agnese

Labdien!
NSUS biedrībā patlaban netiek pieņemtas mantas, jo tiek risināts jautājums par noliktavas telpām. Jūs varat izvietot sludinājumu NSUS biedrības sludinājumu lapā un iespējams, ka kāds pieteksies un būs nepieciešams.
Dalies, Saņem,...

Labdien!
NSUS biedrībā patlaban netiek pieņemtas mantas, jo tiek risināts jautājums par noliktavas telpām. Jūs varat izvietot sludinājumu NSUS biedrības sludinājumu lapā un iespējams, ka kāds pieteksies un būs nepieciešams.
Dalies, Saņem, Palīdzi / No Sirds Uz Sirdi: https://www.facebook.com/groups/1568847153421949/
Vai sazinieties telefoniski 26667444

Lasīt tālāk
  Attachments
 
Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location