ziedo

    Viens no Latvijas gaisa balonu pieredzējušākajiem pilotiem - Ģirts Vilks. Kopš 1998. gada pavadījis pie gaisa balona vadības aparātiem vairāk kā 800 stundas. Vairākkārtējs pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks, 2002. gada Latvijas čempions, viena no prestižākajiem gaisa balonu festivāla Ctaheau’d-oex (Šveice, Alpi) pilots, kas jau vairākus gadus ir pievērsies gaisa balonu lidojumiem kā sajūtu lietai, atstājot sportu„ jauniem un ambicioziem”.

  bal 01

Ģirts: „ Kad 2002. gadā turēju rokā čempiona kausu un man uz galvas tika uzlieti kādi 4 šampanieši, biju noķēris „to” sajūtu. Taču ar laiku dzīvē mainās prioritātes un sports, rezultāts, sasniegumi, kausi un izcīnītie punkti paliek otršķirīgi. Man ir svarīgas sajūtas. Man ir būtiski, lai lidojums sagādā baudu, nevis punktus un ieņemtās vietas. Sacensību lidojumi ir sports un, līdzīgi kā jebkurā citā sporta veidā, tā nav atpūta un izklaide. Man patīk atpūta un emocijas. Man patīk lidot skaistās vietās ar jaukiem cilvēkiem. Man patīk just un baudīt. Man patīk cilvēkiem sagādāt emocijas un parādīt gaisa balonus kā atpūtas veidu, kā hobiju, kā dzīves veidu. Šobrīd mana pieredze ļauj sasniegt vēlamo – pārdomātu, skaistu un drošu lidojumu, lai ikviens lidgrozā esošais sajustu lidojuma burvību. Tāpēc esmu šeit , tāpēc ir biedrība „Gaisa baloni” un tāpēc ikvienam iesaku izbaudīt lidojumu gaisa balonā.”
    Ģirts spēj nolasīt čiekurus no egļu galotnēm un nošļūkt pār ezera virsmu ... un tas viss ar gaisa balonu. Ir biedrības „Gaisa baloni” dibinātājs un galvenais pilots. Pilnīgi noteikti spēs pierādīt, ka lidojums gaisa balonā ir tas, ko izbaudīt bija vērts, ja ļausieties lidojumam.
Piedāvājumā :
* Lidojumi ar gaisa baloniem;
* Gaisa balonu demonstrācijas un atsaites lidojumi;
* Reklāma uz gaisa baloniem.

    NSUS biedrība: "2015. gada 15. jūlijā, kopējās sadarbības rezultātā, Siguldas pusē notika NSUS biedrības starptautiskais Labdarības pasākums. Pasākums bija veltīts bērniem un jauniešiem no bērnu namiem, kā arī bērniem no ārvalstīm. Pasākuma ietvaros notika atkalredzēšanās, jaunu draugu iegūšana, veco labo draugu satikšana, sarunas, prieki, pieredzes apmaiņa, vienkārši atpūta svaigā gaisā, ārpus ierastās ikdienas vides.
Pasākuma galvenais pārsteigums bērniem bija GAISA BALONS un pacelšanās gaisā ar to! :)"

Prieks, ka NSUS biedrības sadarbības partneru komandā ir šādi atsaucīgi, dzīves aizrautīgi, atvērti labiem darbiem, pozitīvi cilvēki!

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location