ziedo

    .....2016ais gads ir bijis raibu raibais -  pilns ar cēlumiem un kritumiem, priekiem, asarām, veiksmēm un brīnumiem .... un pats galvenais, ka aizejošais gads ir ļāvis man sastapt daudz superjaukus cilvēkus gan Latvijā, gan arī ārpus Latvijas, darot labos darbiņus kopā.

    Esmu sapratusi un pārliecinājusies, ka Jūs esat ļoti daudz - ar labām un atvērtām sirdīm, spējat nesavtīgi dāvināt savu vērtīgo laiku un atbalstu citiem, par to neko neprasot pretī.

NSUS 2016 web

    2016. gadā ir paveikti vairāk, kā 60 labdarības projekti gan izglītojot, gan veicinot veselību, gan atpūšoties, gan motivējot un iepriecinot. Esam kopā parūpējušies vairāk, kā par 500 līdzcilvēkiem - jauniem un vecāka gada gājuma cilvēkiem. Katrs no šiem cilvēkiem ir atkal pasmaidījis, aizmirsis par savām ikdienas problēmām, kļuvis iedvesmotāks, pārliecinošāks un apņēmības pilnāks.
    2016. gadā tika izvirzīti daudz un dažādi mērķi un praktiski visi no viņiem ir realizēti un daži notikumi pat notikuši ātrāk, nekā tos varēja vēlēties. Tas vien apliecina to, ka viss notiek ne tikai ar mūs gribu, bet ar kādu augstāku spēku līdzdalību. Tomēr, lai tas notiktu - ir jāgrib, ir jātic, ir jādarbojas savu mērķu virzienā.
    Patiesībā ir liela gandarījuma un pateicības sajūta par visu 2016. gadā paveikto un sasniegto un tas notika ne bez sadarbības partneru, draugu, paziņu atbalsta ...... vienai man tas nu nekādi nebūtu bijis pa spēkam.
    Vēlos pateikt sirsnīgu paldies par atbalstu man, jo caur šo Jūsu visu atbalstu varēju savukārt atbalstīt tos, kuriem ikdienā bija nepieciešama palīdzība. Paldies, ka ticējāt un uzticējāties maniem labdarības projektiem un neļāvāt man padoties, bet motivējāt un līdzdarbojāties.
   Ticu, ka Jūs arī turpmāk paliksiet manā tuvumā, jo tas atbalsts nav nopērkams ne par kādu naudu ......

    Lai Jaunais 2017. gads mums visiem ir lielisks un mērķu pilns! Lai tos visus izdodas realizēt! Lai vairāk ir prieka un prieka asaru bet ne skumjas! Lai esam stipri un nepadodamies grūtību priekšā! Lai veiksme mums seko ik uz soļa un mūsu "ceļā" ir tikai pareizās "ceļa zīmes" ..... tikai esam vērīgi un iemācamies tās lasīt! :)

Pateicībā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location