ziedo

    Šodien braucu no Aizkraukles, kur biju labdarības mērķu vadīta - pēc Ziemassvētku dāvaniņām, ko sarūpējuši Aizkraukles Labie Rūķi, kā arī pēc pārtikas pakām, kuras ceļos pie trūcīgajiem un pa ceļam, braucot atpakaļ uz Rīgu, man izdevās izdarīt vēl kādus labus darbiņus .......

    Te nu jautāsiet, kas tad vēl tāds pa ceļam bija darāms? ...... kādus labos darbiņus var sadarīt uz tumšā ceļa? ....VAR UN SVĒTĪGUS!

    Jau kādu krietnu laiku esmu sev apsolījusi, ka mašīnā turēšu atstarotājaproces un ja pamanīšu uz ceļa apmales kādu "MELNO, NEREDZAMO CILVĒKU", tad apstāšos un uzlikšu viņam šo atstarotāju, kā atgādinājumu, ka par sevi jārūpējas, kā arī PADARĪŠU VIŅU PAMANĀMU CITIEM UN GALVENOKĀRT ŠOFERĪŠIEM!

Redzams dzivs

    Te nu ilgi nebija jāgaida, kā pamanīju pirmo "MELNO, NEREDZAMO CILVĒKU" ejot pa šosejas malu. Stājos nost un ņemot līdzi atstarotājaproci gāju apjautāties, kapēc viņš nerūpējas par sevi un ir neredzamas autovadītājiem? Šim vecajam kungam bija milzīgs izbrīns, ka to jautāju. Viņš man ar smaidu prasīja: "Vai esmu policija?" .... un man gribējās atbildēt: "iespējams esmu Tavs sargeņģelis!" :)
    Tā nu uzliku viņam šo aproci, piekodināju par sevi rūpēties un aizbraucu! Ceru, ka šīs mācību minūtes viņš nekad neaizmirsīs savā dzīvē.
    Te nu ilgi nebija jāgaida un PieRīgā atkal "MELNS, NEREDZAMS CILVĒKS" pat diezgan apgaismotā vietā, bet tomēr bija knapi pamanāms. Jaunietis melnās drēbēs, melna soma, klausās austiņās mūziku un soļo pa dzīvi švilpodams, bet galīgi nepamanāms šoferīšiem. Apstājos, uzrunāju, apjautājos, kāpēc nav neviena atstarojoša elementa pat uz mugursomas, kur nu uz paša cilvēka? Puisis parausīja plecus, jo tā nu tas ir. Es uzliku viņam atstarotājaproci un atkal piekodināju par sevi parūpēties.

Manī pavērās izbrīna pilns acu skats un tad sekoja sirsnīga pateicība par to, ko izdarīju viņa labā.....

    Kad braucu prom no šī puiša, padomāju - mēs ik katrs varētu mašīnā turēt šādus atstarotājus šādiem gadījumiem, atvēlēt mēnesī kādus 3,00 EUR vai 5,00 EUR vai 10,00 EUR un ja rodas iespēja glābt kāda cilvēka dzīvību, tad neminstinoties to arī izdarīt......

    TICU, KA KĀDS IZLASOT ŠO RAKSTU TĀ ARĪ IZDARĪS...... TAD VARĒS UZSKATĪT, KA ŠĪ RAKSTA MĒRĶIS IR SASNIEGTS!
Kaut vairākās mašīnās būtu kāds lieks atstarotājs, kurš glābtu kāda cita cilvēka dzīvību!

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location