ziedo

    Ikdienā bieži vien google ierakstot atslēgas vārdus "nsus", "no sirds uz sirdi", "Eņģeļa pasts" un citus, pamanu rakstus, kas ir veidoti ārpus NSUS biedrības, atrodas ar biedrību nesaistītās vietnēs un satur nepareizu gan biedrības nosaukumu, gan projekta nosaukumus, gan linkus un nav saskaņoti ar NSUS biedrības vadītāju.

    Šādi raksti viennozīmīgi ne tikai maldina lasītāju bet rada nepareizu priekšstatu par NSUS biedrību, tās darbību un rada neuzticamību biedrības projektiem.

    Ja esat nolēmis veidot rakstu par kādu no NSUS biedrības projektiem vai pašu biedrību, tad šiem rakstiem jābūt OBLIGĀTI SASKAŅOTIEM ar NSUS biedrības vadītāju un rakstam jāsatur šis apliecinājums "raksts ir saskaņots ar NSUS biedrības vadītāju Līgu Uzulnieci", pretējā gadījumā šis raksts ir uzskatāms par maldinošu.

BIEŽĀKĀS KĻŪDAS:
1. Biedrības nosaukums ir NSUS nevis /no sirds uz sirdi/
2. Projektu nosaukumi un to izcelsme, skaidrojums
3. Cita izkopēta (izrauta no konteksta) informācija no NSUS oriģinālā raksta

    Visa patiesā informācija par NSUS biedrību un biedrības projektiem ir atrodama tikai un vienīgi www.nsus.lv, jeb jautājama biedrības vadītājai.
    Rakstu autoriem: Dariet savu darbu korekti un saskaņojiet informāciju, lai raksts nes tikai pozitīvu rezultātu un palīdz, nevis kaitē, jeb maldina.

Paldies par sapratni!
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location