ziedo

    Kopš brīža (08.2016.), kad ir izveidotas divas NSUS sludinājumu lapas un notiek ļoti liela informācijas plūsma gan no palīdzības lūdzējiem, gan no ziedotājiem, cilvēki nav sapratuši vienu būtisku lietu, jeb daži nemaz negrib saprast:

    Nav un nebūs iespējams braukt pakaļ katram ziedojumam (drēbju maisiņam) un aizvest katru ziedojumu, jo tas prasa jau uz šo dienu milzīgus resursus gan degvielas ziņā, gan laika ziņā.

    Katram braucienam degviela tiek apmaksāta no manas personīgās algas un tas man liekas ir skaidrs, ka tā nav bezizmēra un patiesībā nav tērējama šim mērķim. NSUS biedrība ir bezpeļņas organizācija un tajā nav finanses šādiem mērķiem. Ja tādas parādīsies, kā ziedojums NSUS degvielas debetkartē, tad iespējams varēs gan paņemt, gan aizvest ziedojumus.

    Piekrītu savu draugu, paziņu un citu svešāku cilvēku izteiktiem viedokļiem, ka ziedotājam pašam jānogādā ziedojums kādā no biedrības krustpunktiem un tā būs tā viņa dalība labajos darbos.
īd NSUS biedrības krustpunkts ir NSUS birojs Nākotnes ielā 2, Ķekavā. Informēju, ka tas ir birojs nevis noliktava, tapēc pirms ziedojuma vešanas lūgums sazināties ar mani, lai saprastu ziedojuma apjomu un tā pieņemšanas iespējas.
    Paldies tiem ziedotajiem, kuri atved ziedojumu norunātajā krustpunktā un tādi ir, kā arī ziedojuma saņēmēji brauc pakaļ mantām, jo ir priecīgi, ka kāds tiem ir palīdzējis. Lieliski! :)
Ja vēlaties ziedot un palīdzēt citiem, tad laipni lūgti ar ziedojumu ciemos NSUS birojā Ķekavā.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

p.s. vienmēr būs kāds izņēmums un tas tiks atrunāts katrā konkrētā gadījumā.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location