2. Ziemassvētku vecīša darbīcas dāvaniņu talka

    2. Ziemassvētku vecīša darbnīcas dāvaniņu talkas diena. Talkas dienā tika pakotas, pārbaudītas, marķētas, aizsaiņotas visas, NSUS biedrības birojā ienākušās gatavās Rūķu dāvaniņas un ļoti daudz dāvaniņas tika sadatavotas no saziedotajām mantām.

Daudz laimes, Latvija!

Latvija 99 web

Lielais "Sapnīšu" iepirkums

    Šodien padarīts svētīgs darbiņš, jo tika gatavoti kāda aprūpes centra iemītnieku 17 sapnīši. Šodien pagāja staigājot pa vairākiem lielveikaliem un aptiekām, lai sapirktu visu nepieciešamo sapnīšiem, NSUS biedrības projekta ietvaros Eņģeļa pasts "... arī vecie cilvēki sapņo".

1. Ziemassvētku vecīša darbīcas dāvaniņu talka

   Tikko ir sācies novembris un klāt ir arī 1. Ziemassvētku vecīša darbnīcas dāvaniņu talkas diena. Talkas dienā tiek pakotas, pārbaudītas, marķētas, aizsaiņotas visas, NSUS biedrības birojā ienākušās gatavās Rūķu dāvaniņas. Šodiena bija nedaudz citāda, jo gatavojām dāvaniņas no saziedotajām precēm, meistaru darbiņiem, saldumiem, utt.

Vai tiešām vecajam cilvēkam nav tiesību sapņot .....?

    Vai vecajiem cilvēkiem ir liegts sapņot? Vai ir liegts vēlēties ko sirsniņa kāro? Vai ir liegts priecāties, kā bērniem? Vai viņi nedrīkst būt laimīgi brīnuma gaidās, kaut uz mazu brīdi? Vai šie cilvēki nav pelnījuši būt pamanīti, saklausīti un iepriecināti? Vai viņiem jābūt klusiem, rāmiem, nekustīgiem, netraucējošiem, jāsmaida tikai tad, kad to liek? Varbūt viņus labāk “aizvest ragaviņās uz mežu”, kā to runāja nesenos laikos? Nav cilvēka, nav problēmu – vaine?!
    Jūs jautāsiet man, kāpēc šie jautājumi, kāpēc to rakstu? Viss ir pavisam vienkārši! Ir laikam pienācis laiks arī manam viedoklim un secinājumiem. Ir pienācis laiks par to runāt.